Ihan sama mitä puolueita on seuraavassa

hallituksessa,sillä RKP on siellä mukana 100% varmuudella.Siitä voitte sitten keput,sossut,vassut,persut ja koksut repiä - mitään ette meille voi.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
Hsta Vttu

Äänestä
  • Jos kolme suurinta on hallituksessa,niin ei siinä RKP:tä kaivata jos ei 4% kielipuolue sitten rahan voimalla taas sinne pääse.

    Mutta onhan se täysin väärin että hur.rien pikku-puolue istuu aina hallituksessa.

    Onneksi hur.rit ovat pikkuhiljaa katoamassa suomesta.

    Äänestä

RKP:tä ei pitäis päästää mukaan seuraavaan hallitukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heja sfp! kirjoitti:

hallituksessa,sillä RKP on siellä mukana 100% varmuudella.Siitä voitte sitten keput,sossut,vassut,persut ja koksut repiä - mitään ette meille voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu