Johtaja on lihonut

toiset taas laihtuu
576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Keskarin litkiminen turvottaa pahasti. Alkoholismilla on muitakin pahoja vaikutuksia, kuten tylsämielisyys.

Äänestä

  • punikkiakat lihoo kirjoitti:

    Onko totta se mitä väitetään, että Marialla ja Jutta Urpilaisella olisi ollut jonkinlainen naisten välinen suhde?

    Sillä perusteella Urpilainen myös nosti tuon vajaaälyisen Marian ministeriporukkaansa, että saa likkakaverinsa lähellensä, ja voivat lentää Nykkiin vaateostoksille

    Äänestä

  • näin olen kuullut kirjoitti:

    Onko totta se mitä väitetään, että Marialla ja Jutta Urpilaisella olisi ollut jonkinlainen naisten välinen suhde?

    Sillä perusteella Urpilainen myös nosti tuon vajaaälyisen Marian ministeriporukkaansa, että saa likkakaverinsa lähellensä, ja voivat lentää Nykkiin vaateostoksille

    Kai noihin yhteisiin matkoihin oli joku muu ”syy” kuin vaateostokset. Eikös nuo naistenkin väliset suhteet kuulu nykyään tasa-arvoon jota $demut on ahkerasti ajaneet kuin käärmettä pulloon (varsinkin Gu77enina-Richardsson-Sieren …)

    Minusta Jutan kaksoisleuka ja viiheaikainen pukeutuminen viittaa vakavaan sairauteen (leikkaus?).

    Äänestä

Jutta on tyhmä läskiperse, ihrainen lisääntymiskyvytön blondi, joka on erikoistunut valehteluun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jutta.... kirjoitti:

toiset taas laihtuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu