Lottovoittaja kölin ali.

Vittuilua akaalla.

Miljonääri tuo paketin kahvia ja suklaalevyn voitettuaan lotossa. Vedänkö kaverin kölin ali vai pätkinkö muuten vain rammaksi? Suoranaista vittuilua moinen.

2

109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jorma 52v

      Minä en nyt ymmärrä miksi sanot näin. Pitäisikö hänen ostaa sinulle oma ökylaiva vain koska voitti lotossa? Eikö hän saa olla mukava?

    • _______________

      Ehkä raha ei ole hänelle niin iso juttu eikä hän osaa ajatella mitä se on sinulle. Olisit kiitollinen siitä mitä sait etkä vihainen siitä mitä et saanut, silloinhan et koskaan ole tyytyväinen koska aina jää jotain saamatta. Tai ehkä hänellä on jotain mielessä ja tuo oli vasta alkusoittoa sille. Ehkä voittorahatkaan ei vielä ole tulleet tilille. Ehkä hän on hengellinen ihminen ja kokee tarkkaa Jumalan ohjausta mitä tehdä rahoilla. Oli miten oli, ei ole mitään velvollisuutta antaa sinulle mitään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      365
      2554
    2. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      60
      2064
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      111
      1722
    4. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1425
    5. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      76
      1411
    6. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      186
      1405
    7. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      28
      1384
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      80
      1277
    9. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1253
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1106
    Aihe