kun tämä ei suostunut käyttämään huivia ulkona.Tukka pois ja turpaan vaan ja vielä lopuksi uhataan hengenlähdöllä.
http://www.ksml.fi/uutiset/keski-suomi/ei-kayttanyt-huivia-vanhemmat-ajoivat-tyttarensa-paan-kaljuksi/1797989
Suuri osa muslimeista ei halua sopeutua ja sitten jos joku sitä yrittää,niin väkivaltaa käyttämällä se estetään.Muslimithan yleensä ratkaisevat ongelmansa väkivalloin,muuhun ei äly riitä.
http://www.ksml.fi/uutiset/keski-suomi/ei-kayttanyt-huivia-vanhemmat-ajoivat-tyttarensa-paan-kaljuksi/1797989
Suuri osa muslimeista ei halua sopeutua ja sitten jos joku sitä yrittää,niin väkivaltaa käyttämällä se estetään.Muslimithan yleensä ratkaisevat ongelmansa väkivalloin,muuhun ei äly riitä.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Pas.ka on pas.kaa.
persu tyttärelleen
http://fi.wikipedia.org/wiki/8-vuotiaan_Eerikan_surma
Vitut.taako kun tietää mitä pas.kaa musut ovat?
Ei sentään henki lähtenyt tytöltä,ruotsissa on monelta muslimi tytöltä lähtenyt sekin,kun on liikaa tuijotellut vääräuskoista poikaa.
Jälleen todiste siitä että musliminaiset joutuvat pakon edessä käyttämään huivia,suurin osa varmasti joutuu.
Hei me olemme homoja.
Joo kuten Haavisto.
Pakolliseksi, kun mamut ottaa kohta vallan!
Käyttääkö palstan antipersuhomot huivia?
Huomatkaa että me emme taistele muslimismia tai mustalaisuutta tai ryssäläisiä
vastaan
vaan näiden suomalaisia hyysäreitä vastaan
joista pääjoukon muodostavat vasemmistoliittolais-vihreät
hippianarkistit
verorahojamme tuhlaavat ja sosiaaliturvaamme ulkkareille jakavat hörhöt,
jotka nostavat kovia korvauksia edustajina.
Joka puolueessa varmaan löytyy hyysäreitä, näistä kahdesta enemmän,
ja
ne ovat julistaneet sodan perussuomalaisia vastaan
Suomalaiset taistelevat hyysäreitä vastaan
SALAT JULKI TYÖPERÄISYYDEN MAAHANMUUTOSTA, RETUPERÄISYYDESTÄ JA TOIMEENTULOPERÄISYYDESTÄ
MIELENTERVEYSONGELMIA TYÖPERÄISYYDEN SIJAAN
Toimeentuloperäisten monikulttuuristen mielenterveys retuperällä
http://yle.fi/uutiset/maahanmuuttajien_mielenterveysongelmien_hoito_retuperalla/7140751
TOIMEENTULOTUKEA TYÖPERÄISYYDEN SIJAAN
Toimeentuloperäisten monikulttuuristen työperäisyys retuperällä
http://www.halla-aho.com/scripta/toimeentuloperaista_maahanmuuttoa.html
Helsingin kaupungin sosiaali- ja terveysviraston eduskunnan Hallintovaliokunnalle antaman lausunnon mukaan ulkomaalaisten toimeentulotuen saajien määrä pääkaupungissa kasvaa koko ajan. Vuonna 2009 tukea sai 6065 ulkomaalaista kotitaloutta, ja vuoden 2013 lokakuun loppuun mennessä tällaisia talouksia oli jo 8880. Lukuihin eivät sisälly turvapaikanhakijat. Helsingin kaupunki on jo vuodesta 2009 alkaen aktiivisesti esittänyt sosiaali- ja terveysministeriölle, että epäselvää ja ristiriitaista tilannetta selkiinnytettäisiin lainsäädännöllä.
AMMATTIMAISTA SALAILUA TYÖPERÄISYYDESTÄ
Retuperäisen maahanmuuton kustannukset salataan kansalta ammattimaisesti kunnissa
http://www.halla-aho.com/scripta/lieksa_kasirysyn_partaalla.html
Nostin esimerkiksi Turussa apulaiskaupunginjohtajan Turun ammattikorkeakoululta maaliskuussa 2010 tilaaman selvityksen maahanmuuttajien kotouttamisen kustannuksista. Laaja selvitys valmistui vuotta myöhemmin, mutta se päätettiin salata kuntalaisilta. Selvitys vuoti julkisuuteen puoli vuotta myöhemmin, jolloin osia siitä julkaistiin Kiinteistö ja isännöitsijä –lehdessä. Kyseinen apulaiskaupunginjohtaja perusteli salaamista sillä, että tutkimus olisi lisännyt maahanmuuttajavastaisuutta. Selvityksen mukaan maahanmuuton kokonaiskustannukset vuonna 2009 olivat Turussa 37 miljoonaa euroa. Erityisen tulenarkoina pidettiin asumiseen liittyviä erityiskustannuksia, joita aiheutui mm. ylettömästä vedenkulutuksesta sekä asuntojen hajottamisesta ja sotkemisesta.
MUTTA NYT SALAILU JA PELIN POLITIIKKA PALJASTUU
Tohtori Jussi Halla-ahon road show
http://www.halla-aho.com/scripta/vaalitapahtumia.html
Keskeisiä teemojani ovat EU-alueelle kohdistuva elintasosiirtolaisuus Välimeren eteläpuolelta, vapaan liikkuvuuden aiheuttamat ongelmat sekä suunnitteilla olevat, Suomen kannalta erittäin huolestuttavat taakanjakomekanismit, jotka pahimmillaan johtavat siihen, että Suomen turvapaikka- ja maahanmuuttopolitiikasta päätetään jatkossa muualla kuin Suomessa. Minua äänestämällä voi ottaa kantaa varsinkin näihin kysymyksiin.
Näin teki taparikolliseksi osoittautunut maahanmuuttaja jonkun tyttärelle, jonkun äidille, jonkun pojalle.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Sellon_ampumavälikohtaus