Taas kärsii köyhät !!!!!!

Onko oikein Rajoittaa Alkoholin tuontia Virosta HÄH !!!!! Ja taas kärsii köyhät: !!!!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja Nyt vaihtuu puolue KIITOS JUTTA !!!!!!

Äänestä

Anteeksi korjaan Susanna H

Äänestä

On se kummaa että aina köyhiä, juoppoja ja tupakoivia rokotetaan,

Äänestä

Miten köyhä tupakoiva juoppo pystyy hakemaan virosta lava kaupalla viinaa?

Äänestä

On raitistuminen! Ihan valtiolle vituillakseen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ketuttaa !!!! kirjoitti:

Onko oikein Rajoittaa Alkoholin tuontia Virosta HÄH !!!!! Ja taas kärsii köyhät: !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu