Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

stadissa juhlitaan

nyt naidaan ja nauretaan hei illallla gay-gambriniin hei
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

surkea betsari ja vieläpä homo, naurettavaa!! Painu helvettiin!

Äänestä

I-tepi onkin karvaton puppelipoika

Äänestä
  • Eikös Kyösti joskus känäpäissään sanonut, että l-tepi on yksi hänen nimimerkeistään... Ja Kyösti ei kovin karvaton ole peräaukonseutuvilta ja ikäkin huitelee jo 60 tienoilla

    Äänestä

Lahdessa juhlitaan koko yö ja koko ensi viikko samaan syssyyn et sillei hei! Onneksi Tepiltä tuli oikea rivi Kyöstin omaan yksityiseen sähköpostiin hyvissä ajoin ennen arvontaa et sillei hei! Tepillä rahaa riittää, siksi hän ei itse jaksanut lotota et sillei hei!

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288676830447.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


l-tepi kirjoitti:

nyt naidaan ja nauretaan hei illallla gay-gambriniin hei

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu