meillä kotona homma pelaa siten, että vaimo aktivoi minua aina kengillään (korkeat ja terävät), jonka jälkeen menemme itse asiaan....
Täytyy sanoa, että onneksi tuollaisiakin löytyy!
Olen ostellut hänelle kaikenlaisia kenkiä, mutta parhaita on n. 6" korolla olevat sandaletit... Niiden alla mekäläinen tuntee olevansa pieni orja, josta molemmat pidämme.
Kengät on pääosin ostettu jenkeistä koska suomen hinnat ovat persiistä!
Kaikkein paras on se, kun saan liata kengät omalla mäikylläni, jonka jälkeen jatkamme sängyssä loppuun asti.
Terv. "Olen saanut 2 kertaa"
eli parin tenavan iskä
Täytyy sanoa, että onneksi tuollaisiakin löytyy!
Olen ostellut hänelle kaikenlaisia kenkiä, mutta parhaita on n. 6" korolla olevat sandaletit... Niiden alla mekäläinen tuntee olevansa pieni orja, josta molemmat pidämme.
Kengät on pääosin ostettu jenkeistä koska suomen hinnat ovat persiistä!
Kaikkein paras on se, kun saan liata kengät omalla mäikylläni, jonka jälkeen jatkamme sängyssä loppuun asti.
Terv. "Olen saanut 2 kertaa"
eli parin tenavan iskä
Vastaukset 6
Vanhimmat
Moi!! Teillä on näemmä samat jutut kun meilläkin,eli kenkien käyttö seksin lisänä.Itse myös pidän kenkien kanssa peuhaamisesta,ja sain aikoinaan vaimonkin múkaan juttuun..mikäs on ollessa! Kiinnostais vaan tietää miten olette jenkeistä hankkineet kenkänne,ja jos postitse niin mitä tekee kulut? Olen vertaillut hintoja,et jos Suomessa sais samalla hinnalla..niin HUH HEI!!! Ja mallistokin on heillä parempi.Informoi hieman..please!!!
Ite olen ostellut paljon ebay.com:n kautta... Viimeisimmät 'jäänsärkijät' lähti huutokaupasta muutamalla kymmenellä dollarilla (30) - postikulut olivat tietty lisättävä hintaan, mutta kokonaan alle 45€, ja kun paku tuli postiin, homma oli just kun sovittu.
Jos haluat osoitteita, niin meilaa: [email protected]
Muutama kuukausi sitten jouduin käväsemään lääkärissä kun vasemman käteni päälle oli astuttu korkokengällä "vahingossa. Huomasin harmikseni, ettei elimistö kestä niin hyvin korkojen alla kun mieli siltä toivois. Meillä on muutama pari brasilialaisia korkkareita ja myös ne tuntuu herkullisen kivuliailta.
Voi et kun kestäisikin tuon mattona olemisen,vaan kun emäntäkin on hiukan reilumman kokoinen et vois käydä ohraisesti.Mutta on sitä hieman keveämpää tramplingia harrasteltu,vaikka vaimo yleensä sanookin etteikö tuo koroilla painelu satu...miten sen ottaa!! Aina sitä vaan yrittää keksiä uusia juttuja mitä kenkien kanssa voisi touhuta. Ainakin http://groups.msn.com/SpikedHeelsShoefreak sivuilla on jotain asiaan liittyvää juttua,ja jos sivut ei ole tutut niin käy vilkaisemassa.Jatkoja
Onkohan tuossa sun laittamassa osoitteessa kirotusvirhe? Kun yritän siirtyä tuolle sivulle, tulee ilmotus, ettei sivua löydy. Ei oo muuten mulla töissäkään helppoa. Työpaikalla on kymmenen naista ja muutamat niistä kulkee koroillaan pitkin parkettia sen verran tanakasti, että pitää sillon tällön pujahtaa vessan puolelle hanskaamaan.
Sorry! Mutta tais jäädä yksi kirjain pois,eli:http://groups.msn.com/SpikedHeelsShoefreaks arvelisin et olisiko noin..pahoittelen,korjaan tarvittaessa.Käyn itse vielä varmistamassa. TSAU!!