naiseni on upea ilmestys mutta irl siitä puhutaan pahaa mulle. Miehiltä kuulee kuinka hyvä ja rehti tyyppi nainen on! Työpaikkamme ahkerin nainen. ihme touhua
upea nainen on myrkkyä toisille naisille
****
14254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
miks kerrot sen täällä? eikö vaikka kateus-palsta ois parempi ? :)
kaipaan häntä ja haluan suojella pahoilta ihmissieluilta
Miten täällä viestittelemällä häntä suojelet? Pyydä niitä miehiä, jotka kehuvat sun naista, pistämään ne pahaa puhuvat naiset ruotuun. Tuskin ne sun pahat ihmissielut tänne kirjoittelemalla tapojaan muuttaa.
noitia majailee tällä palstalla vakkareina ;D
mut juu, on niitä, etenkin akkavaltaisilla aloilla.
Aina löytyy naisia, jotka elävät juoruamisesta ja paskapuheista, jotka koskevat muita naisia. Miehistä otetaan helppoja liittolaisia.
... ja tietysti toisista juoruämmistä, joilla on sama narttuasenne.
http://www.youtube.com/watch?v=r0anwTpsjUM
Vähän samaa huomannut omalla työpaikalla. Minun (mies) seurassa ei varmasti kaikkein pahimpia puhuta, mutta voin kuvitella mitä naiset keskenään puhuvat hänestä. Nää tyypit on rumia kurppia.
Kaikki naiset on upeita. Ongelmat alkaa siitä kun ytm kiinnostuu naisesta
Ei oo. Mää r a k a s t a n upeita naisia.
Onko naisen nimessä neljä kirjainta tai sun? Olit laittanut nikiksi nelä tähteä
Sama juttu. Ihastukseni on aivan mielettömän ihana, empaattinen nainen, mutta saa silti jatkuvasti selän takana pas*aa niskaan. Joko asia on niin, että hän on oikeasti muita kohtaan v*ttumainen ja minua kohtaan mukava tai sitten kyseessä on puhdas kateus. En ihmettelisi ( siis tuota kateutta ) ;)
Pirun söpö se ainakin on
Kummallinen piirre joissain naisissa, jota en ymmärrä..puukotetaan selkään :( Itse poistun vähin äänin tuollaisesta susi seurasta.
Kaikkia ei voi miellyttää.Kärsii varmasti pahiten ne paskan puhujat.
Ninnan nunna...osimoilleen näin.:)
Ihanaa päivää!