Kuka kuoli JOMALVIK kanavassa ku joku ajoi JJ.Järvilehdon paatin siltapilriin??kin?
Joko salaisuus julkinen
5
291
Vastaukset
- ei utelias?
onko sillä sulle väliä?omaiset ei ehkä hakua että tulee julkisuuteen nimi.joten se siitä.
- sea hunt 6400
Eipä oo mikään tärkeä asia?ei tainnu olla kipparia veneessä lainkaan. vene varmaankin kauko-ohjauksella.olikohan se JJ lainkaan lähettyvillä.??ku törmäys tapahtui..
- hovimäki.,
Jotain outoa onnettomuudessa kun ei kerrota julkisuuteen kaikkea?? hävetkää poliisi.oikeuslaitos.pelastajat ja sossuntädit.
- voi vee voi vee.
salailua.salailua. taitaa olla jj lehdon isäkin lakimiehiä ja neuvonnut pojuaan .mitä.miten toimia.---------> ei muita mitään???
- Harmi harmi
Hei ei sitä paljasteta.se on valtakunnan salaisuus.kuten koko ylimielinen jyrkikin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 974183
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.703437Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,723064SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.812539Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52346Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2042134Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a302061- 41860
- 73791
- 52766