Hei oletko sinäkin joutunut eurojahdin huijatuksi niin kuin minä, eli osallistuin kyseiseen visailuun joka pyörii tv3 ja sub yö aikaan. Eli osallistuin 05.04.2014 klo 01.07 kyseiseen tietovisailuun jossa aiheena eläimet, tietyistä kirjaimista kerättiin pitemäärä jotta voittaisit tietyn rahasumman. Sitä ennen sinun pitää vastata mahdollisimman nopeasti esivalinta kysymykseen, joka esitetään soittaessa ja vastaat numerovalinnalla jotka ovat 0-9 väliltä. Vastasin kaksikertaa kysymykseen oikein, mutta kuinkas ollakkaan kysymyksen esittäjä vastasi ei saanut selvää kumman numeron valitsin. Selvitin asian ja valittu numero näkyy selvästi, eli kyseessä on törkeää osallistujen huijausta. Otin yhteyttä kyseiseen yrityksen infoon, ja kerroin tapahtuneeesta mutta nähtävästi turhaan sillä eivät ainakaan ole vielä vaivautuneet vastaamaan siihen. joten suosittelen tarkoin , että harkitkaa ensin ennen kuin osallistutte moiseen visailuun. Kiitokset eurojahti.com juusolle rahojeni menetyksestä, menetin 10 euroo soitoista sekä 800 euroa jotka olisin voittanut teidän sekoilujen takia. ps KUSETTAKAA LISÄÄ REHELLISIÄ KANSALAISIA KIITOS.
Törkeää ihmisten huijausta
huijattu62mo
4
247
Vastaukset
- rahani pidän itse
Joo, minäkin yritin kerran soittaa sinne, mutta kuulin vai kysymyksen ja sitten nauhoitetun viestin, jossa juuri sanottiin, en saanut selvää vastauksesta. PIIP; PIIP!
Muutenkin siinä vain kerätään tuntikausia rahaa, eikä oteta yhteyttä edes oikein vastanneisiin edes kertaa tunnissa.
En IKINÄ tuhlaa moiseen paskaan rahojani. - ilkka.
omaa tyhmyyttä soitella mokomaan huijauspeliin.. netticasinoiltakin voittaa paljon todennäköisemmin..
- Silmänruokaa
Minä katsoin Voittostudiota ainoastaan Iida Palosaaren ryntäiden vuoksi
- iidas tits
Samoin...upeet kanuunat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637