Katainen on järjestänyt paljo työtä

Mutta vaan Virolaisille! Suomessa!

Työ, työ työ mandra johtanut kaaosmaiseen työttömyyteen Suomessa!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muista bonukset, Saksan/Ranskan pankkiireille Suomen rahoilla!

Äänestä

Käteinen jää historian kirjoihin aikaansaannoksillaan. Suomen velkaantuminen jota ei saada pysähtymään ja työttömyyden joka jää pysyvästi tälle tasolle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luopiopaska kirjoitti:

Mutta vaan Virolaisille! Suomessa!

Työ, työ työ mandra johtanut kaaosmaiseen työttömyyteen Suomessa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu