Selänne saa nukkua ensi yön

"Selänne ei pelaa ensi yönä pelattavassa pudotuspeliottelussa." Iltalehti
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikös se ole lopettanut pelaamisen kokonaan jo aikoja sitten?

Äänestä

Kuka on Selänne?

Äänestä
  • Kärppien liukutaklaava pakki.

    Äänestä

Kertoisiko joku, miksi useimmilla jääkiekkoilijoilla on niin leveät leukaperät? Siksikö koska heillä on muita leveämpi leipä vain leivän seassa jotain lisäainetta?

Äänestä
  • Olen kuullu, että hormoonien käyttö kasvattaa leukaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yökkönen kirjoitti:

"Selänne ei pelaa ensi yönä pelattavassa pudotuspeliottelussa." Iltalehti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu