Stream illan matsiin 25.4 ?!

Mistälöytyy

Mistäs tän päivät matsit striimaillaan?

14

6856

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Töitätekevämies

      Köyhät saa katsoa pikkukakkosiaan jos ei ole intoa tehdä töitä ja ansaita rahaa jolla ostaa maksukortin.

      • Homofoobikko

        Sitä se onku opiskelijalla jää 5€ käteen rahaa kaikkien laskujen jälkeen ja mulkutporvarit ei ota töihin.


      • teenminäkintöitä

        Minä ainakin maksan yleisradio veroa vuodessa sen maximin 140e turhasta. Ja jos haluan katsoa kotimaista urheilua en maksa yhdestä pelistä tai 2 viikon mm kisoista 6kk:tta määräaikaista sopimusta muutamasta kanavasta joilta pääosin tulee ostoskanavaa 10 tuntia päivässä ja 80 luvun elokuvia. 6×20€ = 120€! Streami päälle ja laatikko olutta ja jääkin vielä satanen!


      • Streami
        teenminäkintöitä kirjoitti:

        Minä ainakin maksan yleisradio veroa vuodessa sen maximin 140e turhasta. Ja jos haluan katsoa kotimaista urheilua en maksa yhdestä pelistä tai 2 viikon mm kisoista 6kk:tta määräaikaista sopimusta muutamasta kanavasta joilta pääosin tulee ostoskanavaa 10 tuntia päivässä ja 80 luvun elokuvia. 6×20€ = 120€! Streami päälle ja laatikko olutta ja jääkin vielä satanen!

        Juusi näin se on, sillä jos on niin että "yleveron" päälle haluaa maksaa urheilun katsomisesta lisää, niin ihan vapaasti ja niiden hinnat voisi nostaa 10 kertaisiksi.


      • äitis

        mene ny vittuu siitä ketään ei kiinnosta


    • fail

      miten tutoa käytetään?

    • Ollos hyvä
    • tuossa
      • ed.

        ketä muuta ärsyttää taas se, että selostajat ja kommentaattorit puhuu finglishiä ?


      • einäymittää

        täällä ei kyllä pelitä


      • .........
        einäymittää kirjoitti:

        täällä ei kyllä pelitä

        lataa uusin adobe flash player.


      • trdgfgfdgfd
        einäymittää kirjoitti:

        täällä ei kyllä pelitä

        Kaikki mainokset pitää sulkea ennen kuin toimii. Ruksit voivat olla välillä hieman vaikea huomata.


    • kek2

      AdBlock kehiin ja ei ole mainoksia.

      • resfdsfsd

        Kyllä ne ruksit silti on.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      79
      2786
    2. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      91
      1666
    3. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      73
      1441
    4. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      64
      1385
    5. Nuorempi mies

      Olen tänään ajatellut sua paljon, miten toimittaisiin makuuhuoneessa jne! 😏🔥
      Ikävä
      129
      1335
    6. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      146
      1236
    7. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      158
      1200
    8. Onko sinulla

      Joku nyt huonosti? :(
      Ikävä
      74
      1107
    9. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      76
      1098
    10. Jos siis saamme

      Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j
      Ikävä
      90
      1089
    Aihe