Camillan hiukset, yök

Olisko pesun paikka?
5217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On muute oikeessa elämässään aivan samanlainen väritön pakkaus.

Äänestä
  • Jossain haastattelussa aikoinaan sanoi ettei ole lähelläkään mitään ilkeää Camillaa vaan on oikeasti hiljainen ja ujo.

    Äänestä

Sopii hyvin yhteen hänen hevosnaamansa kanssa

Äänestä

Linkkaa nyt jo lopultakin se oma turpa värkkisi kuva tänne.

Katellaan ja nauretaan sitä porukalla.

Äänestä
  • Mutta kun täällä keskustellaan salkkareista. Etkö sinä homo sitä vielä tajunnut? Taidat olla hieman vajaa-älyinen yksilö.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


åke kirjoitti:

Olisko pesun paikka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu