http://www.iltalehti.fi/smliiga/2014042418239402_sm.shtml
On ne vaan tyhmiä noi Tappara-fanit :p
Kuka unohti kyltin?
11
164
Vastaukset
- Näimpä
On ne vaan tyhmiä :D Ei voi muuta sanoa
- Kannu manseen
Mitäpä sitä edestakaisin raahaamaan. Se on siellä missä sen kuuluu ollakin. 100 % varmuudella sille on käyttöä tänään.
Tappara näyttää tänään Kärpille, miten jääkiekkoa pelataan ja Kärpät on täysin vastaantulija.- Tsänssit meni
Saatte saman tien heittää se roskakoriin. Kärpät vie tänään. Tapparalla mitään maholliosuuksia enään
- Hähäh
Tsänssit meni kirjoitti:
Saatte saman tien heittää se roskakoriin. Kärpät vie tänään. Tapparalla mitään maholliosuuksia enään
maholliosuuksia?
- Kärppä
Kärpät tuli tosiaankin vastaan.. (meinaan vaan että kun tapparat lähti kotimatkalle niin Kärpät tuli vastaan shamppanjakulhon kanssa kun menivät juhlimaan MESTARUUTTA!!!) ;) ;) ;) ;)
- ölölöölölölölölölölö
No tänään tuo on täyttä faktaa että ime sä munaas tyhmä kyrpäfani.
- lälälälälälälä
Se olisi faktaa jos tappara-logon tilalla olisi KÄRPPÄ-logo. vitun Mansettaja
- Kahvattaako?
Älä kitise siinä. Tänään nähdään miten se asia todella on!
- Sm2014
Kuka imee.., buaaahhh
- Kärppä
Missäs ölölölöölölölöl -tapparapelle nyt luuraa kun ei ole täällä meuhkaamassa tapparashaissiaan????
- Tapparalla on
Laiton joukkue, täyttä bullshiftiä!!! MUAHAHAHAHAAAA!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1476999
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505906- 1255086
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.444627Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554028- 673198
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.553120Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m252822- 422384
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢162313