nyt konalan persu väittää olevansa tylsä hetero

raportin tästä valheesta
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

39 bussiin ja jää siinä Tullinpuomin jälkeen bussista pois ja kävele vanhan jäähallin ohi, eläintarhan nestettä kohden.
Siinä kun jäähallin parkkipaikan kohdalla olet, niin siinä vasemmalla on semmonen laakson kenttä j siitä kadun yli niin siinä on portti ja portin pielessä vartiokoppi.
Mene vaan rohkeasti kopin luo ja sano reilusti, että nyt viiraa niin sieltä kyllä apu löytyy ja ei se ole häpeä jos päässä heittää.

Äänestä
  • Lisäksi samalla varmistat mahdollisuutesi osallistua perussuomalaisten Helsingin piirin kokouksiin. Tästä kannattaa mainita jo vartiokopilla, niin tietävät ohjata kokoukseen saman tien.

    Äänestä

Töppis vetää myös alkeiskursseja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isä-timo sai jo kirjoitti:

raportin tästä valheesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu