dual durvival1

dual survival

tänään 20:46

Hei, netissä on ollut juttua että tuo selviytyjäkaksikko-sarja sai kolmannen kauden valmiiksi ja jota näytetään keskiviikkoisin discoverilla niin näkyykö se vain amerikassa vai onko se suomessakin näytillä?
2362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se näkyy kutosella,aamulla aikasin tai yöllä 2-3 aikaan,mahdottamat esitysajat,näitä kavereita mä dikkaan,varsinkin Codya,katson aina,myös alastomat selviytyjät.

Äänestä

Tuli niin paha olo tosta haisunäätä raukasta joka turhaan joutu ansaan ja kidutettiin,lopulta päästettiin linkuttaen pois,näillä ei ole mitään kunnioitusta luontoa kohtaan. typerä ohjelma,pitäis lakkauttaa tollaset ohjelmat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


5777654432 kirjoitti:

dual survival

tänään 20:46

Hei, netissä on ollut juttua että tuo selviytyjäkaksikko-sarja sai kolmannen kauden valmiiksi ja jota näytetään keskiviikkoisin discoverilla niin näkyykö se vain amerikassa vai onko se suomessakin näytillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu