onks ketään syntyny 11.4?

oinas 81

te ketä olette syntyneet 11.4, millaisia olette? Millainen luonne teillä on?

12

3791

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kis.met

      Siis olen syntynyt 11.4.1981.

      En pidä itseäni tyypillisenä oinaana, ehkä rauhallisempaan luonteenlaatuuni vaikuttavat kuu rapu ja nouseva skorpioni?

      • oinas 81

        Ei voi olla tosi!!! Mäkin tosiaan olen syntynyt 11.4.1981!!Tiiätkö mihin aikaan olet syntyny?Mä olen 18.48!


      • kis.met
        oinas 81 kirjoitti:

        Ei voi olla tosi!!! Mäkin tosiaan olen syntynyt 11.4.1981!!Tiiätkö mihin aikaan olet syntyny?Mä olen 18.48!

        Mä olen syntynyt klo 21.50 itä-suomessa =)

        Siis nouseva merkki skorpioni ja kuumerkki rapu.


      • ei oikukas
        kis.met kirjoitti:

        Mä olen syntynyt klo 21.50 itä-suomessa =)

        Siis nouseva merkki skorpioni ja kuumerkki rapu.

        minä olen syn 11.4 mutta en tiedä minun nousevaa merkkiä. siitä luonteesta voin sanoa että olen tosi kiltti ja rauhallinen en mikään tyypillinen oinas sitä on moni ihmetellytkin.


      • joo
        ei oikukas kirjoitti:

        minä olen syn 11.4 mutta en tiedä minun nousevaa merkkiä. siitä luonteesta voin sanoa että olen tosi kiltti ja rauhallinen en mikään tyypillinen oinas sitä on moni ihmetellytkin.

        oon siis syntyny 11.4.84 ja mä oon kyllä niin oinas kun olla ja voi. oon niin itepäinen et välillä ärsyttää itteenikin kun ei voi koskaan antaa periks (vaik ois jo huomannukki olevansa väärässä =))oon myös aika määräilevä luonne. Nyt kuulostin jo varmaan aika v***upäältä, mut en mä mielestäni oo,... ainakaan kovin paha.


    • oinas.n

      syntynyt 11.4.oinaan piirteitä lytyy elikkäon itsepäinen ym

    • syntynyt

      joo....olen tuolloin syntynyt ja todella itsepäinen olen koska en vieläkään ole naimisissa ja edelleen poikamies.... =)

    • jousimiestyttö

      mun ihastus on syntyny sinä päivänä. Se on sellanen urheilullinen, huomaavainen, kunnianhimoinen, huomaavainen ja suloinen. =)

    • oon

      Mäkin oon syntynyt 11.4.81 ja oon aika hersyvä, itsepäinen mutta myös kiltti ja periaatteen ihminen. kellonaika osuu kai väliin 11-12 aamulla Pirkanmaalla.

    • hihhihhihhih

      löysin tän 12 vuotta vanhan keskustelun, mut on pakko sanoo et mäki oon syntyny 11.4. (:

    • Anonyymi

      Olen syntynyt 11.4 ja olen Oinas

    • Anonyymi

      onhan tää aika vanha keskustelu, mut oon syntyny 11.4.2011 . oon tälläinen kiltti, vrm fiksu ja jotain tälläst :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      75
      4341
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      110
      4079
    3. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      162
      2789
    4. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2537
    5. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2387
    6. 136
      2162
    7. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      42
      2097
    8. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      50
      1993
    9. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      52
      1911
    10. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      56
      1742
    Aihe