onks ketään syntyny 11.4?

oinas 81

te ketä olette syntyneet 11.4, millaisia olette? Millainen luonne teillä on?

12

3557

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kis.met

      Siis olen syntynyt 11.4.1981.

      En pidä itseäni tyypillisenä oinaana, ehkä rauhallisempaan luonteenlaatuuni vaikuttavat kuu rapu ja nouseva skorpioni?

      • oinas 81

        Ei voi olla tosi!!! Mäkin tosiaan olen syntynyt 11.4.1981!!Tiiätkö mihin aikaan olet syntyny?Mä olen 18.48!


      • kis.met
        oinas 81 kirjoitti:

        Ei voi olla tosi!!! Mäkin tosiaan olen syntynyt 11.4.1981!!Tiiätkö mihin aikaan olet syntyny?Mä olen 18.48!

        Mä olen syntynyt klo 21.50 itä-suomessa =)

        Siis nouseva merkki skorpioni ja kuumerkki rapu.


      • ei oikukas
        kis.met kirjoitti:

        Mä olen syntynyt klo 21.50 itä-suomessa =)

        Siis nouseva merkki skorpioni ja kuumerkki rapu.

        minä olen syn 11.4 mutta en tiedä minun nousevaa merkkiä. siitä luonteesta voin sanoa että olen tosi kiltti ja rauhallinen en mikään tyypillinen oinas sitä on moni ihmetellytkin.


      • joo
        ei oikukas kirjoitti:

        minä olen syn 11.4 mutta en tiedä minun nousevaa merkkiä. siitä luonteesta voin sanoa että olen tosi kiltti ja rauhallinen en mikään tyypillinen oinas sitä on moni ihmetellytkin.

        oon siis syntyny 11.4.84 ja mä oon kyllä niin oinas kun olla ja voi. oon niin itepäinen et välillä ärsyttää itteenikin kun ei voi koskaan antaa periks (vaik ois jo huomannukki olevansa väärässä =))oon myös aika määräilevä luonne. Nyt kuulostin jo varmaan aika v***upäältä, mut en mä mielestäni oo,... ainakaan kovin paha.


    • oinas.n

      syntynyt 11.4.oinaan piirteitä lytyy elikkäon itsepäinen ym

    • syntynyt

      joo....olen tuolloin syntynyt ja todella itsepäinen olen koska en vieläkään ole naimisissa ja edelleen poikamies.... =)

    • jousimiestyttö

      mun ihastus on syntyny sinä päivänä. Se on sellanen urheilullinen, huomaavainen, kunnianhimoinen, huomaavainen ja suloinen. =)

    • oon

      Mäkin oon syntynyt 11.4.81 ja oon aika hersyvä, itsepäinen mutta myös kiltti ja periaatteen ihminen. kellonaika osuu kai väliin 11-12 aamulla Pirkanmaalla.

    • hihhihhihhih

      löysin tän 12 vuotta vanhan keskustelun, mut on pakko sanoo et mäki oon syntyny 11.4. (:

    • Anonyymi

      Olen syntynyt 11.4 ja olen Oinas

    • Anonyymi

      onhan tää aika vanha keskustelu, mut oon syntyny 11.4.2011 . oon tälläinen kiltti, vrm fiksu ja jotain tälläst :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      53
      3906
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      91
      2310
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      1982
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      22
      1773
    5. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1516
    6. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      26
      1511
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      15
      1162
    8. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1118
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      109
      1074
    10. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      79
      1032
    Aihe