Pitäisköhän Stuban hommata salorat..

Jotain vikaa täytyy öögis olla jos tota umpirumaa pitkäpäätä pitää kauniina..
2145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Alas on sebu vajonnut... Ennen se oli vielä kova jätkä. Nyt se nussii jotai transun ja hevosen sekoituksen näköisestä vähämielistä lorttoa.. Ajat ovat muuttuneet.

Äänestä

Joo ennen kova linnakundi asuu homoluolassa jonkun kakaran , jolla suu kokoajan auki ja silmät pyörii ylös alas, ja kahden kalu pystyssä all the time gaywannabe jäbän kans ja akkaki oli pirjo niin kyllä eläinseksi on ihan pikkujuttu stuuballe.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Optikko Olli kirjoitti:

Jotain vikaa täytyy öögis olla jos tota umpirumaa pitkäpäätä pitää kauniina..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu