www.demi.fi/omademi/tietsikkan3r0 eli Fiksu Kreationisti. Hän on mielisairas pikkupaska jolla ei ole ystäviä koulussaan. Tai, en ole ainakaan nähnyt hänen liikkuvan kenenkään kanssa. Hänen mielipiteensä ovat ehkä samaa luokkaa kuin Hitlerin
:D
:D
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei muuten ole eka hullu joka tunnetaan trollina täällä, muita on esimerkiksi jyr, joka tosin saattaa olla sama henkilö kuin tietsikkanero.
Sehän on ihan selvää että jyr on sekaisin. "Thaimaassahan" se on käynyt pariinkin otteeseen mutta silloin palstalle ilmestyy aivan uusi nimimerkkejä. Toinen mahdollinen ehdokas on Jaakob, toisinkuin jyrr, jaakob on 99% todennäköisyydellä tosissaan juttujensa kanssa. Esim. todisteita tuntuu olevan mutta vielä yhtään ei ole linkitetty. Taitaa olla evotiedemiesten salaliitto tämä että eivät anna paljastaa luomisen todisteita :D.
Jyrrr ei ole demin tietsikkan3r0.
Demin tietsikkan3r0n profiili kyllä paljastaa että kyseessä on potentiaalinen kouluammuskelija.
Usealla eri nikillä esiintyvä *JC on trolli.
Kaikki evokit on trolleja.
Kaikki kreationistit ovat valehtelijoita. Kommenttisikin todistaa sen.