Heartbeat Mark Jordon tulee Emmerdaleen Danin veljenä Dazina !
Ei taida olla yhtä söpö ja sävysä rooli kuin sydämmen asialla sarjassa.
Aivan loistavaa kuitenkin nähdä Mark Jordon Emmessä .
( vaikka ei ihan lähiaikoina)
Ei taida olla yhtä söpö ja sävysä rooli kuin sydämmen asialla sarjassa.
Aivan loistavaa kuitenkin nähdä Mark Jordon Emmessä .
( vaikka ei ihan lähiaikoina)
Vastaukset 14
Vanhimmat
Miksi täällä profetoidaan tulevaisuutta meille, jotka elämme Emmen aikaa TV-Kolmosen mukaan.
Olisi elävässäkin elämässä keljua kuulla, että vuoden kuluttua lähinaapuri kuolee, tai saa omassa perheessä sattuu joku kamala juttu kahden vuoden kuluttua, ja itse ei voisi muuta kuin odottaa avuttomana.
Jatkossa juonenpaljastukset tänne: http://keskustelu.suomi24.fi/node/11445998 Tai sitten Otsikoksi: Spoiler\ Juonenpaljastus, niin että vasta ketjun avattua lukee mitä jatkossa tapahtuu. Tällä tavalla ei muitten katselukokemus mene pilalle. Kiitos.
Oikein mukava että tällä palstalla on luotsi, joka valvoo ja karsii toivottavasti räävittömiä keskusteluja.
Mutta, mutta etkö ole kohtuutonta , että paljastukset pitäisi kirjoittaa iki-vanhaan ja järjettömän pitkään ketjuun, josta ei mitään tolkkua saa enää.
Spoilaus otsikko ei auta mitään , koska alku näkyy kuitenkin.
Olet myöhässä spoilalusi kanssa. Asiahan on jo mainittu täällä
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11445998#comment-67646269
Miten niin myöhässä?
Jos ei halua lukea juonipaljastuksia, niin ei kaikkia kirjoituksia avata.
Kansa ei ole kovinkaan tarkkaan kieltoja ja pyyntöjä lukenut, koska yllättävästi kirjoituksissa tulee juonipaljastuksia ilman ennakkovaroituksia.
Olen ottanut sen kannan, että en usko mihinkään etukäteistietoon, vaan yritän aktiivisesti unohtaa, jos olen sattumalta lukenut.
Juu , ei tuo mikään juonipaljastuksia ole.
onpaha vain tuleva rooli ja näyttelijä on niin mukavan tuttu entuudestaan.
Kuuluu sentään emme keskusteluun , mitä täällä ei aika-ajoin ole .
Kyllä toi musta on juonipaljastusta. Kertoo tulevaa Emmerdalen tapahtumista.
Kyllä, on nimenomaan juonipaljastus, ei mikään muu.
Emme-keskustelu on keskustelua sarjasta, tähän päivään nähdystä.
Mitä tapahtuu , minä en tiedä muuta kuin , että jonku veli tulee useamman vuoden kuluttua .
Juonipaljastus on jo se, että Danin veli saapuu...
Se että Mark Jordon tulee sarjaan, niin ei mielstäni ole juonipaljastus... Se on ittekin kertonu sen vaikka kuinka monessa lehdessä!
Emmerdale Kelly hahmo ( vihattua ja tykätty hahmo) , taisi olla sydämen asialla tänään. Olipa mukava nähdä ilman sitä kauheaa meikkitöhnää.
Toivon että oli, en tarkistanut, emmen perusteella aika yksipuolinen näyttelijä.
Onko kellään tietoa, milloin nämä jaksot joissa Jordon on näytetään Suomessa?
Jos Mark näytteli ensi kerran Emmerdale-jaksoissa 10.7.2014 enkkuajassa, niin laske siihen 1,5...2v lisää, niin näet Suomen ajassa.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Emmerdale_characters_(2014)#Daz_Spencer