eikä voi luottaa kehenkään 100 %:sesti, on haikeaa.
Uskoisitko, jos kertoisin,
että pääsen toiseen ulottuvuuteen, näkymättömän taakse?
Uskoisitko, jos kertoisin,
että pääsen toiseen ulottuvuuteen, näkymättömän taakse?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
tuli mieleen yksi biisi..
http://youtu.be/f8mMWh62XpU
siellä on, siellä toisessa ulottuvuudessa?
toden totta. Sama ongelma rahikaisella.
Miten sinne pääsee
http://youtu.be/ZbIcfFD30Ms
Ei knnata levitoida, voi levitä pian kokonaan ;)
Tosin haluaisin tietää hieman enemmän kokemuksestasi. Siitä miten sen kertoisit, riippuu uskonko vaiko en.
on kyl olemassa kaikenlaisia kursseja, oppaita, ynnä muuta sälää, niin ei tarvi ominpäin lähteä riehumaan ympäri universeä..
Uskon, kun käyn siellä itsekin.
Lol..mitä hörhöjä tämäkin palsta pullollaan, eikö täällä oikeasti ole mitään muuta kuin näitä "toisessa ulottovuudessa" eleleviä. Mitä jos vähän välillä ulkoilemaan tuonne ulkoilman ulottovuuteen ja tapaamaan oikeita 100% ihmisiä. Kyllä se totuus on tuolla ulkona, eikä missään virtuaaliharhoissa.
luulet tietäväsi kaiken? Voin kertoa, että paljon on vielä ymmärrettävää ja opittavaa. Tapaan ihmisiä päivittäin noin 30-40, juuri tuon vuoksi ei voi puhua kenelle tahansa, Olen sivistynyt, osa aavistaa, että jotain erilaista, erikoista...noitana pidetään. Pitäkööt. Ahdasmieliset ihmiset pitävät kyllä huolen "omasta totuudestaan". Sinä mainitsit virtuaaliharhan, mitä se on? Taidat itse tietää mitä tarkoitat.