Solukämpässä on kiva asua
Hoas
6895
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No jo on tiivis tunnelma linkissä....
Silloin kun opiskelin asuin kimppakämpässä parin kaverin kanssa. Yks kundi tykkäs katella pornoelokuvia yhteisestä telkkarista pelkät alkkarit jalassa meitin muiden läsnäollessa.
Sill oli aina kanki pystyssä. Vähän ajan kuluttua me kaikki kateltiin leffoja ja kaikki seisotettiin housut jalassa. Vähän väliä vuoronperään sitten veskiin runkulle.
Ei mennyt kauaa, kun eka meistä otti housut pois ja sanoi, ettei kokoajan jaksa juosta veskiin runkulle. Otti kovan kullinsa käteen ja antoi mennä meidän silmien edessä. Katsoin toista kaveria ja sanoin, ett jos säkin, niin kyll mäkin sitten.
Useita kiimaisia elokuvailtoja vietettiin opiskeluaikana.
Olis kiva parikymmenen vuoden jälkeen tavata uudestaa ja verestää muistoja.
Eipä ollu mulla tommottii kämppäkavereita. Vähänkö oon kateellinen! Ois opiskelutkin varmaan menneet sutjakasti kun ois noin voinut paineita purkaa. Onkohan tämä tavallista? Nyt ottaa eteen!
Tää on se juttu, jossa miehet punnitaan homoista.
Se, joka pystyy tällaiseen, ei oo välttis homo. Mutta, se joka kiroaa tällaisen, on välttis kaappihomo.
Ite tykkäsin tästä tunnelmasta, vaikka oon hetero ja kai homokin.
Tykkäisin kokeilla luotettavassa porukassa tollaistakin.
Katoitteks te runkatessa toisianne myös?
Ei oikeestaan.
Toisten mul kkuja vilastiin, mutt pääasiassa kateltiin pornokuvaa videolta.
Sit kun kaveri toi shemalevideon ykskerta katottavaks (runkattavaks), kukaan meistä ei oikein tottunut, ainakaan heti. Mutta mukava oli niidenkin videoiden tahdissa runkata.
Kul lit oli kipeinä ja turvoksissa runkusta seuraavina pväivinä koulussa ja opistoissa. Niin mukavaa oli iltaelämä ainaskin mun opiskeluaikoina. Runkattiin silloin tällöin kuukaudessa yhdessä.
Mutta olis kiva taas runkata jonkun kaa livenä ja katella pornoo samalla.
En voi muuta sanoa kuin että tämä on juttu on palstan paras ja kiihkottomin juttu. Samalla myös kiihottavin.
Ei voi muuta sanoa kun että 'oi jospa oisin saanut olla mukana'.
Minun mielestä loistava tapaa purkaa miehistä testosteritasoa. Ei mitään sen kummempaa.