Lopettasivat tuon turhan vatvomisen, ja alkaisivat ne rakennushommat, kun rahojakin on luvissa , sillä rakennetaan se kuitenkin, vahinkoa vain tulee oottaissa.
Entiseen täytyisi tehdä mittava remontti homeen takia.
Entiseen täytyisi tehdä mittava remontti homeen takia.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Juu muttako se solukkujengi vain valittaa aina... tekevätten aikamoisen vahingon niin harrastajille kuin taloudelle
Uutta jäähallia vain nyt kehiin, pian ehtikää se uusi paikka hallille, niin pääsee homma pelittään, mitä tuossa kitistään .
Kaikki joukolla ehtiin se uusi hyvä , kovapohjainen paikka, että areenalle saa tukevan pohjan, mistä löytyy ?
kovaa maata. Suokuoppaan ei pidä erkinkään erehtyä.
Huonon itsetunnon omaavia henkilöitä purkavat itseään tällä haapavesi palstalla. Kirjoituksista päätellen heitä ei ole kuin kourallinen. Sen huomaa kun kirjoituksissa esiintyy vain on toistuvia lausuntoja, ja hyvin asiaa. Toisia ihmisiä vain mollataan,ollaan mukamas nokkelia ja viisaita. Jos on tosissaan kirjoitettuja juttuja ja todella tarkoitetaan sitä mitä kirjoitetaan, niin kyllä tämä on pahan ja vihan täyttämä paikka asua.