Mikä pari eronnut unelmakämppä-ohjelmassa?

Jostain kuulin huhua että joku niistä pareista olisi jo eronnut?
33466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toinen homoista kuulemma löytänyt elämänsä naisen.

Äänestä
  • Tota mä en kyllä usko. Nehän aikoo mennä naimisiin ( homot siis). Ja nehän on rakastuneita, menepäs kattomaan www.nelonen.fi/unelmakamppa ja sieltä jukan ja antin kuvia, esim makuuhuoneen ( ison makuuhuoneen) kuvista löytyy niitäki, ja käy vielä kattomas viidennen jakson jukan ja antin päiväkirja, niin siellä on todisteita, ettei ne eroa. Eronneet sielä on vain heidi ja heka. ei kannata mennä väittämään tuollaasta paskaa ennenkuin oot käyny kattomas, et onko se totta.

    Äänestä

  • "oinen homoista kuulemma löytänyt elämänsä naisen."

    Onko noin vaikeaa hyväksyä se, että Antti ja Jukka ovat pari? Heidän parisuhteensa kesti tuon koko ohjelman ajan ja ovat vieläkin kimpassa. Ihanaa, vai mitä?
    Heidi ja Heka ovat eronneet.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


katjuska kirjoitti:

Jostain kuulin huhua että joku niistä pareista olisi jo eronnut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu