BI seksuaali Stubb haravoi ääniä, sieltä ja täälät. naiset kiimassa häntä äänestävät ja samaten miehet päiväunissaan luulevat pääsevänsä heiluttamaan hänen kanssaan villttiä.
siitä tämä suuri suosio.
Hallituksessa Stubb ei ole tehnyt mitään - eikä missää muuallakaan.
kuuluisuutta on saanut urheilu harrastuksestaan ja homo kulkueessa kävelijänä sekä SATEENKAARI juhlapuhujana.
siitä tämä suuri suosio.
Hallituksessa Stubb ei ole tehnyt mitään - eikä missää muuallakaan.
kuuluisuutta on saanut urheilu harrastuksestaan ja homo kulkueessa kävelijänä sekä SATEENKAARI juhlapuhujana.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kokoomukselle pisteet suvaitsevaisuudesta.
Kenelle Stubb kertoi olevansa bi-seksuaali? Kun ministeri pitää puheen jonkin suuren kansanjoukon edessä, ei hän välttämättä kuulu johonkin siellä olevaan ryhmään. Vai ovatko myös Helsingin kaupungin johtajat bi-seksuaaleja? Molemmat ovat pitäneet puheen marssijoille.
Mihin seksuaaliseen lajiin kuuluu sotaveteraaleille puhunut henkilö, entä äitienpäiväjuhlissä puhuneet?
Se, joka jatkuvasti tuputtaa joka seksuaalisuuntausta joka suuntaan, kärsii itse omasta homous-ongelmasta. Siihen kannattaisi hakea apua kallonkutistajalta.
Voivoi sentään joku kansanedustaja onkin pelkkä hetero, ja se tekee minun heterouteni niin ongelmalliseksi. Uskallanko sanoa kenellekkään, että olen hetero ja tunnen heteroita. Voi kauheaa, hetero!
Stubb on ehdottomasti Bi. Hänellä on lapsia ja hänen muna maistui aivanpaskalle. Selvä kuin pläkki.
Aivan niin. Pistäpä vielä se vinkki tietolähteeseesi, niin kansa tajuaa totuuden, ja miettii, kannattaako äänestää Stubbia.
Miksi Kurren pitåisi laittaa linkki, kun puhui omasta kokemuksestaan.
Uskomme Kurrea.