Onko Suomessa muita kadehdittuja hyviä

Ehdokkaita kuin Paavo Väyrynen nro. 210 ja Anneli Jäätteenmäki nro. 195. Näitä kävimme juuri äänestämässä, tehkää samoin!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sipilä on paljon esillä, täälläkin.
Joku hokee sitä jatkuvasti.

Äänestä

Väyrynen on Moskovan miehiä. Hän haluaa pitää Euroopan heikkona, jotta Putin pystyy kiristämään ja uhkailemaan itseään pienempiä kuten ennenkin.

Äänestä
  • Vladimir Putin on ainoastaan 170 cm pitkä, joten eipä hänellä taida olla montakaan, joita pystyy kiristämään ja uhkailemaan.

    Äänestä

Lampaanpanija pruukaa moittia Väyrystä, Sipilää, ja muitakin keskustalaisia.

Ilmeisesti kun isäntä sai kiinni lampolastaan.
Rysssä-ernesto oli kauheine mulkkuineen tujauttamassa suurusreikään.
Homona ei kelvannut kuin papana ŕeikä vain.

Äänestä
  • OPETTELE KIRJOITTAMAAN OIKEIN.

    Äänestä

Ei se ole lain vastaista, Sonnimies tietää olen sentään Laki.tiet tohtori.
Hoh,hoh,hoooooooo ei tiedä hyansseja Paloheinän pallero.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sitko kirjoitti:

Ehdokkaita kuin Paavo Väyrynen nro. 210 ja Anneli Jäätteenmäki nro. 195. Näitä kävimme juuri äänestämässä, tehkää samoin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu