Elin idiootille täydellisen elämän. Sitten kuolin ja pääsin taivaaseen.
Sielllä se Jeesus istui isänsä oikealla puolen odottaen kädet syyhyten päästä teitä tuomitsemaan.
Kyllä oli kiva olla taivaassa idioottina. Heittivät mutt sieltä kuitenkin jonnekin, jota paikkaa luulin haaremiksi, mutta joka olikin Espoo.
Siellä sitten ristiinnaulitsivat mut mun juttujeni takia. Eivät uskoneet mun olleen taivaassa kylässä.
Pyysin kuitenkin, koska olen aika lihava, etteivät niin alasti kuin Jeesusta kirkon seinälle puolialasti laittaisi, vaan esim. Bossin puku päällä. Toisin kävi.
Elämäkertani
6
179
Vastaukset
- rastiinnaulittu
Boss suunnitteli natsien uniformut, joten siitäpäs juutalaiset saivat.
- rastiruutunen
Onkohan se Häkkinenkin juutalainen, koska sillä on Bossin puku.
- Rastiinnaulittu
Minä olen niin lihava mies, ettei Bossin kankaat riitä pukujeni tekoon ja puolikkaaseen = pelkkään yläosaan = takki en suostu.
Tulevat muuten mummot liian lähelle kirkonpenkissä mun krisi-
fiksiäni.
- rastiruutunen
Partaveisen terävällä päälläni olisi paljonkin rahantekomahdollisuuksia juutalaisten partojen parissa.
- Rastiinnaulittu vidu
Samoin on oikeinkirjoituksen kanssa. Kielenhuolto on lähellä sydäntäni ja siksi palstan nimi:Elämäkertani on väärin kirjoitettu.
Idioottikin tajuaa sen.
P.S. Olen nykyään sitten haaremissa. - Rastiinnaulittu
Rastiinnaulittu vidu kirjoitti:
Samoin on oikeinkirjoituksen kanssa. Kielenhuolto on lähellä sydäntäni ja siksi palstan nimi:Elämäkertani on väärin kirjoitettu.
Idioottikin tajuaa sen.
P.S. Olen nykyään sitten haaremissa.Hännästäni on enää jäljellä pieni osa häntäluuta. Niin hyvä tsäkä on idiootilla paratiisissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273295Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122439Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.832354Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1062064Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761673Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481544Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261456Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001295- 1221192
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151136