Elin idiootille täydellisen elämän. Sitten kuolin ja pääsin taivaaseen.
Sielllä se Jeesus istui isänsä oikealla puolen odottaen kädet syyhyten päästä teitä tuomitsemaan.
Kyllä oli kiva olla taivaassa idioottina. Heittivät mutt sieltä kuitenkin jonnekin, jota paikkaa luulin haaremiksi, mutta joka olikin Espoo.
Siellä sitten ristiinnaulitsivat mut mun juttujeni takia. Eivät uskoneet mun olleen taivaassa kylässä.
Pyysin kuitenkin, koska olen aika lihava, etteivät niin alasti kuin Jeesusta kirkon seinälle puolialasti laittaisi, vaan esim. Bossin puku päällä. Toisin kävi.
Elämäkertani
6
138
Vastaukset
- rastiinnaulittu
Boss suunnitteli natsien uniformut, joten siitäpäs juutalaiset saivat.
- rastiruutunen
Onkohan se Häkkinenkin juutalainen, koska sillä on Bossin puku.
- Rastiinnaulittu
Minä olen niin lihava mies, ettei Bossin kankaat riitä pukujeni tekoon ja puolikkaaseen = pelkkään yläosaan = takki en suostu.
Tulevat muuten mummot liian lähelle kirkonpenkissä mun krisi-
fiksiäni.
- rastiruutunen
Partaveisen terävällä päälläni olisi paljonkin rahantekomahdollisuuksia juutalaisten partojen parissa.
- Rastiinnaulittu vidu
Samoin on oikeinkirjoituksen kanssa. Kielenhuolto on lähellä sydäntäni ja siksi palstan nimi:Elämäkertani on väärin kirjoitettu.
Idioottikin tajuaa sen.
P.S. Olen nykyään sitten haaremissa. - Rastiinnaulittu
Rastiinnaulittu vidu kirjoitti:
Samoin on oikeinkirjoituksen kanssa. Kielenhuolto on lähellä sydäntäni ja siksi palstan nimi:Elämäkertani on väärin kirjoitettu.
Idioottikin tajuaa sen.
P.S. Olen nykyään sitten haaremissa.Hännästäni on enää jäljellä pieni osa häntäluuta. Niin hyvä tsäkä on idiootilla paratiisissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni821299Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2021088Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä631073Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ1631003Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais12999Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä103963Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi68876Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍119791- 77735
Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t121734