Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Palstan itsensä kanssa jutteleva homo

Homopoju, h-x, se jaksaa jutustella itsensä kanssa miehenä ja naisena esiintyen. Iso mulukku vain pyörii homon mielessä. Välillä leikkii opettajaa ja sormeilee paskalta käryävää horopersettään.
24141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Palstan kanssa jutellessa aika kulkee rapiaan...:D

Minusta tämä on kiva palsta. Täällä on kaltaisiasi pölvästejä, joita on mukava vedätellä ja usko huviksesi, että teen sen toistaiseksi vielä vasemmalla kädellä.

Mutta jos oikein kannustat, otan molemmat kädet käyttöön. Naisena en ole täällä koskaan esiintynyt. Enkä kyllä missään muuallakaan. Oletko tänään tyttöilytuulella itse?
Poistin lahjastringeistäsi etumuksen kokonaan. Tuskin sieltä mitään silti vilkkuu. Taakse kiinnitin halkileikatun perunasäkin. Perseesi näkeminen saattaisi aiheuttaa nuorille, alle 60-vuotiaille jonkin sortin halvauksen.

Peppuni ei käryä. Osaan hygienian alkeet.
Tuo olikin aika vaikea sana, hygienia. Tiedätkö mitä se tarkoittaa ja onko sinulla empiiristä kokemusta sellaisesta?

Äänestä
  • Hygienian alkeet ei riitä homon perrseelle. Homon hanuri on ongelmajätettä.

    Äänestä

  • Höperö lukenut tiedelehtiä ja osaa yhdistää pari hienoa sanaa oikeisiin kohtiin.

    Äänestä

  • No avot kirjoitti:

    Höperö lukenut tiedelehtiä ja osaa yhdistää pari hienoa sanaa oikeisiin kohtiin.

    Mitähän tuo tarkoittaa? Tiedelehtiä? Missä on "hienoja" sanoja?

    Äänestä

Asus on ollut hyvin vihainen viime aikoina. Mitä on tapahtunut? Onko rakkain anustappi kadonnut takapuolen uumeniin vaiko poikaystävä jättänyt? Toivon parempia aikoja Asukselle.

Äänestä
  • Et sinä homoseksuaali, mulkunkukoja isommaksi fantasioiva paskakasa tajua, että asus on sinun päässäsi yhtä mielikuvitusta kuin isot keskimitat mulukuille.

    Äänestä

Äiskä tulee antamaan piiskaa kaikille jotka uskaltavat haukkua minua. Uskokaa jo että olen nokkelampi kuin kukaan teistä. Ette vaan kestä totuutta. Vihaan teitä kaikkia, ja pidätän henkeäni niin kauan että saan tahtoni läpi, ja todisteeksi kaikesta sanomastani tulen kohta esittämään jatkona typeriä kommentteja kirjoitelmistani.

Äänestä
  • Eihän näihin lapsellisuuksiin pitäisi reagoida, mutta pistän kuitenkin sen verran, että lues kerran tuo kirjoittamasi ja vilkaise peiliin. Poskesi kuuluisi punoittaa häpeästä noin huonon ja lapsellisen postin laitettuasi.

    Myös Asko on tuossa ylempänä kunnossa :D Mulkunkukoista jutellessaan, hän on aina elementissään. Homot ja paskahan ne etupäässä kuitenkin Aken pääaiheet ovat.

    Äänestä

  • h-x kirjoitti:

    Eihän näihin lapsellisuuksiin pitäisi reagoida, mutta pistän kuitenkin sen verran, että lues kerran tuo kirjoittamasi ja vilkaise peiliin. Poskesi kuuluisi punoittaa häpeästä noin huonon ja lapsellisen postin laitettuasi.

    Myös Asko on tuossa ylempänä kunnossa :D Mulkunkukoista jutellessaan, hän on aina elementissään. Homot ja paskahan ne etupäässä kuitenkin Aken pääaiheet ovat.

    Sinä vitun homo et osaa muuta kuin etsiä jotain vitun kurjoitusvirheitä. Sinä olet ylsi saatanan huoranpenikka joka hakataan heti kun saadaan kiinni. Tajuatko saaaatanan hintti!?!!!

    Äänestä

Vaan ettepäs löydä koska olen niin nokkela, ja asun äiskän kanssa ikiomassa peräkammarissani. Seinät on tapetoitu kyrvän kuvilla, eikä millään nakki kokoisilla, vaan oikein isoilla, sellaisilla 13,9 cm alkaen. Vihaan teitä kaikkia ja äiskän kanssa haukutaan teitä kaikkia ihan koko ajan.

Äänestä
  • Vai ei nakkikokoisilla? Tule antamaan malli, niin tapetoidaan nakki kokoisilla...

    Minä rakastan kaikkia. En uhkaile ketään väkivallalla, enkä kerro, että kanssakeskustelijat pitäisi ripustaa hirteen, ellei sitten armeliaasti ammu heitä. Sellainen ei ole rakkautta, vaan vihaa. Mistä lie kumpuaa? Luultavasti mahakummun alta...

    Äänestä

Tyhmä mikä tyhmä. Mesoaa itsensä kanssa. Eikö ole muita juttu kavereita ?

Äänestä

TJ 9

Äänestä
  • Loppuu se openkin lusiminen taas kerran. Älä kehu kesälomallasi. Täällä on kateellisuutta ilmassa jo muutenkin...

    Äänestä

Homo se juttelee itsensä kanssa leikkien opettajaa. Mene oikeasti hei töihin!

Äänestä
  • Kyrrpä yöllä töitä tekee...

    Äänestä

  • Runkkailen enemmin täällä yöt ja päivät jättikaluista haaveillen.

    Äänestä

Olen saanut arvonimen, omasta mielestään palstan nokkelin sanaseppo. Kuinkas nyt suu pannaan te kateelliset nysäkullit. Arvonimen antoi oma äiskäni, kun olin itkuisella tuulella teiltä tulleen kiusaamisen jälkeen. Nyt pippelini osoittaa uhmakkaasti kohti vastapäistä seinää ja hiplailen sitä raivokkaasti. Siitäs saitte tuhmat kiusaajat.

Äänestä
  • Oot sä hurja poju h-x, muistathan että tämä palsta on k-18.

    Äänestä

  • kovakalu12,5cm kirjoitti:

    Oot sä hurja poju h-x, muistathan että tämä palsta on k-18.

    Nyt sekoitat h-x:n ja h-x.:n. Ei pitäisi, koska nikit muistuttavat ainoastaan etäisesti toisiaan.
    Jutut vaan ei muistuta toisiaan. Lapselliset jutut vastaan minun asialliset ja analyyttiset jutut. Ero on kuin normimunalla ja Askon madolla :D

    Äänestä

  • h-x kirjoitti:

    Nyt sekoitat h-x:n ja h-x.:n. Ei pitäisi, koska nikit muistuttavat ainoastaan etäisesti toisiaan.
    Jutut vaan ei muistuta toisiaan. Lapselliset jutut vastaan minun asialliset ja analyyttiset jutut. Ero on kuin normimunalla ja Askon madolla :D

    Sairas hinaaja juttelee itselleen.

    Äänestä

  • mittamies savosta kirjoitti:

    Sairas hinaaja juttelee itselleen.

    Missä? Savossako? Voinko tulla kanssasi seuraamaan. Huastelleekos se savvvooo?

    Äänestä

Miksi muuten jotkut nussii muka yöllä? Minä nukun yöt ja nussin muun ajan!

Äänestä

Nyt vittu loppu sen h-x:n kiusaaminen! Luulisi että aikuiset ihmiset tietäisivät paremmin. Ja ei en sano tätä ärsyttääkseni h-xää, vaan en vain ymmärrä. Jos hän on homo ei tarvitse haukkua. Tämä on yleinen palsta, jossa saa tehdä mitä haluaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ampua sais kirjoitti:

Homopoju, h-x, se jaksaa jutustella itsensä kanssa miehenä ja naisena esiintyen. Iso mulukku vain pyörii homon mielessä. Välillä leikkii opettajaa ja sormeilee paskalta käryävää horopersettään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu