Holohuijaus

Tässäpä lisää Magneettimedian linkkejä. Joku tuolla edellisessä keskusteluketjussa kaipasi:

http://www.magneettimedia.com/holokausti-on-huijaus-osa-1-vaestotilastot/

http://www.magneettimedia.com/holokausti-on-huijaus-osa-2-elama-leirilla-ja-saksan-suunnitelmat/

http://www.magneettimedia.com/holokausti-on-maailmanpoliittinen-ase/


Vangittu holonkieltäjä kertoo:

”Varmin tapa hävittää saksalainen henki on tuhota kansallinen sielumme ja identiteettimme, jottemme enää tiedä keitä olemme. Vihollinen tahtoo tuhota identiteettimme ja hän tekee sen pakottamalla meidät hyväksymään ’holokaustin’ dogman. Mutta holokaustia ei tapahtunut. Siitä ei ole mitään todisteita! Kansamme on sukupuuton partaalla.”

”Olisin täysi surkimus, jos luovuttaisin koko kansaamme kohtaavan uhan edessä. En voi olla hiljaa ja vajota nojatuoliin odottelemaan, että asiat vain paranevat itsestään!”

”Minua odottaa 12 vuoden vankeustuomio. Kuinka tämä tarina tulee päättymään? Olen jo 73-vuotias, joten tuomiotani voi pitää elinkautisena. Tuomioni on todiste siitä, että nyky-Saksassa elinkautiseen voidaan tuomita kuka tahansa, joka ei ole valmis uskomaan aikamme suurinta valhetta. Juutalaiset ovat tietysti aina valmiita ’tinkimään’ ja ’hieromaan kauppaa’. Ensimmäisellä kerralla toisinajattelijaa rangaistaan kevyesti, ehkä hän saa pelkän sakon. Tai sitten hän saa muutaman kuukauden ehdollisen vankeustuomion. Tuomiosta voi myös tinkiä polvistumalla aikamme suurimman valheen edessä, alistumalla ja vakuuttamalla vihollisen siitä, ettei ajatusrikos tule toistumaan. Juuri tätä vihollinen haluaa.”
21485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Pidätkö todella V.I. "juutalaiset ovat myrkyttäneet minut kemikaalivanoilla" -Lauriota luotettavana lähteenä?

Äänestä
  • Luotettavampi kuin sinua ja asiasta juttua muuallakin. Taivaalle levitettävät kemikaalivanat tuskin ovat hyväksi terveydelle. Katsokaapa taivaalle varsinkin nyt kesällä, kyllä noita kemikaaleja dumpataan aika kovalla tahdilla ihmisten niskaan.

    Äänestä

Holo ei ole huijausta. Täällä levitetään nyt ropakantaa että juutalaisia ei olisi tuhottu suuressa määrin. Minä en tässä tapauksessa usko magneettimedian juttuihin. Oliko Anne Frankin päiväkirjat keksittyjä? Entä monet video.materiaalit, jossa puskutraktoreilla työnnetään ruumiskasoja joukkohautaan keskitysleireillä. Olen nähnyt tällaista materiaalia.

Äänestä

Propagandaa riittää ja totuutta ei tiedetä. Sodassa varmasti kuoli vaikka mitä ihmisiä ja aikamoinen määrä muutti Israeliin lopulta. Kaippa tässä pelataan ihmisten uskomuksilla niin kuin yleensä. Osa juutalaisista kyseenalaistaa holokaustin ja kaippa heitäkin aletaan haukkumaan natseiksi lopulta. On niin helppo vetää eri kortteja kun ei haluta selvittää täyttä totuutta asioista ja pitäydytään siinä mikä on iskostettu jo lapsena päänuppiin. Natseissakin oli juutalaisia armeijassa. Toisaalta ihmiset on ihmisiä ja ihmiset voi olla juonimpia kuin jotku tajuaakaan. Monissa asioissa on mätää ja paljon ja holokaustissa on jotain mätää myös. Mutta jos sitä vähänkin kyseenalaistaa niin tulee se natsi kortti. En sano että eikö juutalaisia olisi kuollut toisessa maailmansodassa. Mutta oliko ne mitä juutalaisia sitten mitkä oli Saksan armeijassa jne. Kuutta miljoonaa lukemaa hoettiin jo ennen toista maailmansotaa. Ihmiset tekevät vaarallisen jutun kun jonnekin annetaan valta täysin. Todelliset vallanpitäjät voivat sitten peittää totuuden. Kyseenalaistakaa asia kuin asia ja tutkikaa kovasti.

Äänestä
  • Ja sinäkin se kuvittelet olevasi oikein viisas kun vähän "kyseenalaistat".

    Milloinkahan aletaan "kyseenalaistamaan" Hiroshiman pommia? Oli vaan elokuvaa...

    Äänestä

Minä en sanonut olevani viisas. Mutta sinä näköjään olet täällä se viisaus itse. Minä en ollut kyseenalaistamassa pommia nyt. Mutta kaippa sinä joskus huomaat että jokin asia ei ole sitä mitä on kerrottu vuodesta toiseen aivan täysin. Minua ihmetyttää että miten sinä yleensä viihdyt täällä kun kaikki kai sinun mielestä on täällä hulluja ja foliohattuja. Ehkä olet jotain muuta kuin annat ymmärtää tai ehkä minä olen jotain muuta kun annan ymmärtää. :D Mutta eikö ole järkevää kyseenalaistaa vai mennä yli kielekkeen jos johtaja käskee?

Äänestä
  • Kukahan johtaja se vaatikaan sokeaa tottelevaisuutta?

    Äänestä

  • 1917 juutalainen Rothschildin pankkimafia teki Englannin kanssa Balfour Declaration-sopimuksen juutalaisvaltion perustamisesta PALESTIINAAN.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Balfour_Declaration

    1930 maaliskuu: Englantilaisen Shaw kommission reportin mukaan juutalaisten massamuutto PALESTIINAAN aiheuttaa maattoman ja tyytymättömän luokan palestiinalaisia.

    1931 huhtikuu: Juutalaiset zionistit perustavat sotilaallisen terroristijärjestön IRGUNin valloittamaan maat palestiinalaisilta ja myöskin osia Jordaniasta ja Syriasta.

    1933 elokuu:
    The Haavara Agreement, Saksan Zionistit (ashke-Nazit) tekevät sopimuksen Saksan Nazien kanssa Saksan juutalaisten siirtämisestä Palestiinaan.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement

    1937 heinäkuu: Lordi Peel`sin raportti tekee tilanteesta sen johtopäätöksen, ettei yhteistyö arabien ja juutalaisten välillä onnistu Palestiinan valtiossa.

    Elokuu: Juutalaiset IRGUN terroristit hyökkäävät arabien linja-autoihin Palestiinassa.

    1939 toukokuu: Englannin hallitus julkaisee tiedonannon jonka mukaa Palestiinan jako ei onnistu vaan ehdottaa itsenäisen ja roduttoman Palestiinan valtion perustamista kymmenen vuoden sisällä. Juutalaisten maahanmuuttoa rajoitetaan 75 000 henkeen seuraavan viiden vuoden aikana.

    Kesäkuu 29: Palestiinassa juutalaiset IRGUN terroristit iskevät jälleen arabien linja-autoihin tappaen 24 siviiliä.

    Marraskuu: Palestiinan tilanteen takia Englannin hallitus perustaa uuden Sir John Woodheadin johtaman komission, joka yrittää saada uudellen läpi Peelen komission ehdotusta, jonka mukaan juutalaisilla olisi 1000 neliökilometrin alue Tel Avivin ympärillä.

    Äärioikeistolaisen Stern-liigan terroristin Avraham Sternin kirje NAZI-Saksan hallitukselle, jossa hän ehdottaa liittoa Saksan kanssa Englantia vastaan päämääränään Israelin itsenäistyminen:
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/SternGang-Doc-Nazi-Collaboration.jpg

    Beirutissa, Saksan juutalais-NAZIen kanssa, solmittujen salaisten sopimusten mukaan, Lehi aloitti toisen rintaman sodan brittejä vastaan, vastapalveluksena Saksan juutalais-ashkeNAZIt auttaisivat erottamaan Euroopan juutalaiset Palestiinaan MUUTTOA varten.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Lehi_(group)#Contact_with_Nazi_Germany

    1943 lokakuu: Juutalaisten johtaja YITZHAK SHAMIR kirjoittaa artikkelin "Terror" jossa toteaa mm. "Juutalainen moraali ja juutalaiset tavat eivät saa olla esteenä terrorin käytölle osana sodankäyntiä arabeja vastaan"

    1946 huhtikuu: Usan presidentin Trumanin painostuksesta Englanti taipuu sallimaan 100 000 juutalaisen pakolaisen siirtämiseksi Euroopasta Palestiinaan.

    Lokakuu 1: Zionistinen terroristiorganisaatio IRGUN tekee pommi-iskun Englannin suurlähetystöön Roomaan.

    1947 toukokuu 15: YK suosittaa komitean perustamista, komitea suosittaa Palestiinan jakamista.

    Kesäkuu: Juutalaiset terroristit lähettävät kirjepommin Englannin kapinettiministeriöön.

    Heinäkuu: Juutalainen terroristiorganisaatio IRGUN hirttää kaksi englantilaista kersanttia ja miinoittaa heidän ruumiinsa.

    Syyskuu 3: Juutalainen terroristiorganisaatio IRGUN lähettää pommipaketin Englannin sotatoimistoon, pommi räjähtää postin lajittelussa Lontoossa haavoittaen kahta.

    Marraskuu 29: Zionistien lobbaamisen tuloksena YK päättää Palestiinan jaosta, yli puolet Palestiinasta muodostaisi tulevan juutalaisvaltion ja Jerusalemista tulisi kansainvälinen kaupunki.

    Joulukuu 11: Juutalaisesta kuorma-autosta heitetään pommi arabien linja-autoon, 6 arabia kuolee ja 30 haavoittuu; aseistautuneet juutalaisterroristit murhavat myös 12 arabia rantakylässä lähellä Haifaa.

    Joulukuu 13: Juutalaisen terroristiorganisaation IRGUN Zvai Leumi murhaa 18 palestiinalaista ja haavoittaa 60 Jerusalemissa, Jaffassa ja Lyddassa. Jerusalemissa pommit heitettiin torialueelle lähellä Damaskuksen porttia; Jaffassa pommit heitettiin arabialaisten kahvilaan; Lyddassa arabit murhattiin kranaateilla ja automaattiaseilla.

    Joulukuu 19: Zionistisen terroristijärjestön Haganah hyökkää arabikylään lähellä Safadaa, räjäyttäen kaksi taloa, raunioista kaivetaan 10 palestiinalaisen ruumiit joista 5 oli lapsia.

    Joulukuu 29: Damascus Gate in Jerusalem, juutalaiset IRGUN terroristit heittävät kranaatin taksiin murhaten kaksi englantilaista konstaapelia ja 11 arabia, 32 haavoittuu.

    Joulukuu 30: Juutalaiset terroristijärjestöt Palmach ja Carmel Brigade tekevät iskun Balad al Sheikh kylään murhaten yli 60 palestiinalaista.

    Amerikan Yhdysvaltoja ja Israelia johtaa zionisti-psykopaatit, jotka värväävät ja kouluttavat aivopestyjä tappajia sytyttämään Lähi-Itä tuleen.

    ISIS/ISIL johtaja Abu Bakr al-Baghdadi on CIA:n ja moSSadin kouluttama israelilainen näyttelijä, jonka tehtävä on johtaa muslimeja vastaan suunnattuja terroristihyökkäyksiä, mutta EI Usaa ja Israelia vastaan. Sanoi J Bruce Campbell

    Usan ja Israelin hallituksia johtaa Frankenstainin psykopaatit, nämä Zionisti psykopaatit yrittävät syrjäyttää Syrian Presidentin Bashar al-Assadin, joka ei tottele heitä, Campbell kertoo Press TV:lle

    Äänestä

Keke ei näköjään ole sisäistänyt kuinka on paljon sellaisia johtajia jotka saattaa vaatia sokeaa tottelevaisuutta tai että porukka saadaan johonkin hurmokseen. Eikä riitä näköjään sekään että katselee ympärille ja uutisia tai tapahtumia muutenkaan. Harhaanjohtajia riittää ja ihminen on laumaelukka.

Äänestä

http://fi.wikipedia.org/wiki/Maailman_väestö

Euroopan väkiluvun kehitys:
1800 203 000 000
1850 276 000 000
1900 408 000 000

http://www.jewishgen.org/databases/givennames/dbdespop.htm

Euroopan juutalaisten väkiluvun kehitys:
1800 1 500 000
1840 3 350 000
1880 6 858 000
1900 8 900 000

Euroopan väkiluku siis kaksinkertaistui sadassa vuodessa, mutta samassa ajassa juutalaisten väkiluku Euroopassa kuusinkertaistui, osaako joku heittää selityksen?

Pistikö juutalaiset omaan väkilukuunsa ylimääräiset 6 000 000 holohöpöhöpölisää, vai onnistuivatko käännyttämään kristittyjä?

Äänestä

JUUTALAINEN Kurt Eisner liittyi Saksan vapaaseen sosiaalidemokraattiseen puolueeseen. 1918 hän yllytti ammustehtaan työntekijöitä lakkoon ja sai 9 kk tuomion jonka vietti selli numero 70:ssä Stadelheimin vankilassa.
Vapauduttuaan vankilasta hän organisoi vallankumouksen (Saksan vallankumous) jolla syöstiin vallasta BAVARIAN kuningashuone. Marraskuun 8. 1918 hän julisti BAVARIAN tasavallaksi ja vapaaksi valtioksi.

Emil Maurice, tämä ashke-NAZI-juutalainen isoisä perusti NAZI-puolueen, varttijuutalainen Hitleri oli puolueen jäsen numero 1 ja Emil numero 2

1933 Adolf Hitler nousi valtaan Saksassa. Zionistit olivat saaneet aikaan vapaamuurareiden avulla ns. Versailles’n rauhansopimuksen, joka oli syössyt Saksan työttömyyteen ja taloudelliseen ahdinkoon. Tämä yhteiskunnallinen tilanne suosi radikaalipuolueita

Äärioikeistolaisen Stern-liigan terroristin Avraham Sternin kirje NAZIi-Saksan hallitukselle, jossa hän ehdottaa liittoa Saksan kanssa Englantia vastaan päämääränään Israelin itsenäistyminen:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/SternGang-Doc-Nazi-Collaboration.jpg

Beirutissa, Saksan juutalais-NAZIen kanssa, solmittujen salaisten sopimusten mukaan, Lehi aloitti toisen rintaman sodan brittejä vastaan, vastapalveluksena Saksan juutalais-ashkeNAZIt auttaisivat erottamaan Euroopan juutalaiset Palestiinaan MUUTTOA varten.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lehi_(group)#Contact_with_Nazi_Germany

Hitlerin juutalaiset sotilaat
100 000-150 000 juutalaista marssi Hitlerin armeijassa, myös kaksi sotamarsalkkaa.
http://www.kansaspress.ku.edu/righit.html
http://www.revisionisthistory.org/jewishnazi.html

Äänestä

Juutalaiset suvaitsevat monikulttuurisuuden ainoastaan silloin, kun sitä ei harjoiteta Israelissa.

Euroopan mamutus on juutalaisten hajoita ja hallitse taktiikkaa, Euroopan älykkyys laskee mitä enemmän mamuja ja tyhmää kansaa on helpompi jutskujen pompottaa

Juutalaismyönteisyys ei ole mikään ihme, persut on nazeja.

Persuthan on NAZI-liittolaisia, SuurSuomittaja karjaloispersut liittyivat aikoinaan varttijuutalaisen ashkeNAZI Adolph Jacob Hitlerin riveihin tappamaan venäläisiä yhdessä Venäjän bolsevikkijuutalaisten kanssa.

Nykyään Suomen NAZIkarjaloisset ovat soluttaneet kaikki puolueet, niin sossut kuin KOKAkoomuskin liittyvät halukkaasti NAZIjutsku Usraelin vetämiin koalitioihin, ryöstelemään öljymaita ja kasvattamaan unikkoa Afganistaniin.

Katsokaa vaan, persuilla on kaulassa ja hihassa Bavarian jellona.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bavaria

http://www.google.fi/search?q=coat+of+arms+bavaria&hl=fi&client=firefox-a&hs=vag&rls=org.mozilla:fi:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=WbyLT9PNGq_P4QSYpZSSCg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CAYQ_AUoAQ

Äänestä
  • Voiko enää sekavampaa ja valheellisempaa sepustusta kirjoittaa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


18.5.2014 kirjoitti:

Tässäpä lisää Magneettimedian linkkejä. Joku tuolla edellisessä keskusteluketjussa kaipasi:

http://www.magneettimedia.com/holokausti-on-huijaus-osa-1-vaestotilastot/

http://www.magneettimedia.com/holokausti-on-huijaus-osa-2-elama-leirilla-ja-saksan-suunnitelmat/

http://www.magneettimedia.com/holokausti-on-maailmanpoliittinen-ase/


Vangittu holonkieltäjä kertoo:

”Varmin tapa hävittää saksalainen henki on tuhota kansallinen sielumme ja identiteettimme, jottemme enää tiedä keitä olemme. Vihollinen tahtoo tuhota identiteettimme ja hän tekee sen pakottamalla meidät hyväksymään ’holokaustin’ dogman. Mutta holokaustia ei tapahtunut. Siitä ei ole mitään todisteita! Kansamme on sukupuuton partaalla.”

”Olisin täysi surkimus, jos luovuttaisin koko kansaamme kohtaavan uhan edessä. En voi olla hiljaa ja vajota nojatuoliin odottelemaan, että asiat vain paranevat itsestään!”

”Minua odottaa 12 vuoden vankeustuomio. Kuinka tämä tarina tulee päättymään? Olen jo 73-vuotias, joten tuomiotani voi pitää elinkautisena. Tuomioni on todiste siitä, että nyky-Saksassa elinkautiseen voidaan tuomita kuka tahansa, joka ei ole valmis uskomaan aikamme suurinta valhetta. Juutalaiset ovat tietysti aina valmiita ’tinkimään’ ja ’hieromaan kauppaa’. Ensimmäisellä kerralla toisinajattelijaa rangaistaan kevyesti, ehkä hän saa pelkän sakon. Tai sitten hän saa muutaman kuukauden ehdollisen vankeustuomion. Tuomiosta voi myös tinkiä polvistumalla aikamme suurimman valheen edessä, alistumalla ja vakuuttamalla vihollisen siitä, ettei ajatusrikos tule toistumaan. Juuri tätä vihollinen haluaa.”

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu