Venäläinen on venäläinen

Nehän tekee niinkuin itse haluaa, ei ne kunnioita toisten omaisuutta ja rajoja.

Vitun sekopäät, suurin osa venäläisistä ajaa autollakin kuin päätömät, ohittelevat miten sattuu.

Ihan parasta kuin oltais NATOssa

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288691769235.html?pos=ok-nln
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haluaisin, että Suomi liitettäisiin osaksi Yhdysvaltoja ! Barack Hussein pitäisi meistä hyvää huolta.

Äänestä

loukkaus voi provokaatio siitä syystä, että ollaan liikaa kallellaan Natoon päin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksvaan111 kirjoitti:

Nehän tekee niinkuin itse haluaa, ei ne kunnioita toisten omaisuutta ja rajoja.

Vitun sekopäät, suurin osa venäläisistä ajaa autollakin kuin päätömät, ohittelevat miten sattuu.

Ihan parasta kuin oltais NATOssa

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288691769235.html?pos=ok-nln

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu