Mikä mies?

8175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eikös tuo ole se punaposki?

Äänestä

pornokeisari?

Äänestä
  • Kuka tuo on

    Äänestä

  • ??? ??? kirjoitti:

    Kuka tuo on

    shamaanihan tuo

    Äänestä

Siitos-ori

Äänestä

nuinkos

Äänestä

Hänhän muisti lastensa lukumäärän lopulta ihan oikein, kun katsomosta vähän vinkattiin...

Äänestä
  • Harvinaisen synnin, (aviorikoksen) tekijähän siinä! Meidän miehet on uskollisempia kuin kultamunat Saharasta!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Onko tietoa kirjoitti:

http://images.uncyc.org/commons/thumb/3/38/HaliJussi.jpg/220px-HaliJussi.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu