Leino ei tunne armoa

ihmisyys3

4

140

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Prof

      Et tunne Leinoa? Oletko elänyt ns. tynnyrissä?

    • Reino, hanki elämä

      Eurokriisin takia ei ihmisiä ole enää vuosiin kiinnostanut tuo edellisen nousukauden aikainen keinotekoinen maahanmuuttoaihe, johon Muutos 2011 yhä edelleen hirttäytyy.

    • oikeistotorjunta

      LEINO ON hyvä johtaja puolueelle Muutos

      HYVÄT muutoslaiset, nyt äänestämään Kokoomuksen neljäs paikka
      ja RKP:n paikka ulos EU:sta

      tämä on tärkeää siinä olisi VIISI kovan
      oikeiston paikkaa haittaamassa Suomen kehitystä

      HARKITKAA EDES TÄMÄ KERTA PERUSSUOMALAISTEN
      ÄÄNESTÄMISTÄ sillä jo nyt

      Soinin ja Faragen yhteisryhmä on varmistunut

      Sekä Soini että Farage saavat suurvoiton, asia on nyt jo selvä

      http://www.france24.com/en/20140524-uk-eurosceptics-local-election-european-farage/










      UK eurosceptics surge in local poll ahead of European results

      Britain’s Eurosceptic UKIP party has made its strongest ever gains in local elections, harnessing discontent with immigration and established politicians to steal support from David Cameron’s Conservatives and the opposition Labour party.

      http://uutiset.perussuomalaiset.fi/psn-britannialainen-veljespuolue-ukip-hirmuvoittoon/











      Britannian EU-kriittinen itsenäisyyspuolue UKIP on saamassa hirmuisen äänivyöryn Britannian paikallisvaaleissa. Nigel Faragen johtama puolue toimii europarlamentissa samassa ryhmässä kuin perussuomalaiset.

      Mielipidekyselyt lupailevat UKIP:ille tämän illan eurovaalissa ykkössijaa.

    • Tervetuloa

      YRITÄMME TIETENKIN SAADA NELJÄN LAPSEN ISÄN
      TOHTORI JUSSI HALLA-AHON MUKAAN

      JYTKY – SUPERJYTKY – MEGAJYTKY ? Moninkertaistavatko perussuomalaiset EU-parlamenttipaikat kahteen vai peräti kolmeen? Vuoden 2009 vaaleissa perussuomalaiset saivat 162 930 ääntä ja 9,8 % ääniosuuden. Tämä on se oikea pohja, kun arvioidaan meidän EU-vaalimenestystämme. Tällä hetkellä kentällä on aikamoinen perussuomalaisuusinto, joka lupaa hyvää vaalitulosta. Kestääkö draivi loppuun saakka, se nähdään sunnuntaina 25.5.

      Perussuomalaisten vaalivalvojaiset alkavat Ravintola Ostrobotnian juhlakerroksessa, Museokatu 10, Helsinki klo 18 alkaen.

      Tilaisuutta on mahdollista seurata myös suorana verkkolähetyksenä Ylen Areenan kautta.

      Kaikki ovat tervetulleita, eikä ennakkoilmoittautumista tarvita. Tervetuloa jännittämään vaalitulosta ja juhlimaan.

      Tervetuloa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1702
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1538
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      37
      993
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      899
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      861
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      826
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      768
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      760
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      758
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      730
    Aihe