Ilkka "tekstari" Kanerva ©

vapautettiin kaikista syytteistä (mm. lahjus sellaisista) ja vankila tuomiosta vuonna 2013 ja nyt hän toimii "Etyjissä" mm. Ukrainassa.

Tällainen on mahdollista vain korruptio Suomessa ja coccareiden© toimesta.


http://fi.wikipedia.org/wiki/Ilkka_Kanerva
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ilkkaan voit tekstarilla lähettää mielipiteesi!

www.ilkka.fi

Äänestä
  • Lähetä tekstari Ukrainaan. Siellä hän nyt ääni väristen, ehkä puutteesta, turvallisuuden, kommentoi. Kapteenin ei sopisi pelätä. Julkisesti.

    Äänestä

Tekiköhän "Taloustutkimus"© gällypin kokkareiden puoluetoimistolla ta jossain vapaamuurari loossissa, et Ile© on vapautettava kaikista syytteistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyihyi kirjoitti:

vapautettiin kaikista syytteistä (mm. lahjus sellaisista) ja vankila tuomiosta vuonna 2013 ja nyt hän toimii "Etyjissä" mm. Ukrainassa.

Tällainen on mahdollista vain korruptio Suomessa ja coccareiden© toimesta.


http://fi.wikipedia.org/wiki/Ilkka_Kanerva

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu