Sitäkö, että ei tahdo euroopasta afrikkalais-islamilaista aluetta ?
Voidaan kysyä, miksi naiset eivät halua sitten sellaista "äärioikeistolaista" ajattelua. Islamhan kutistaa naisen elinpiiriä ja kutistaa tavoillaan naisten oikeuksia.
Voidaan kysyä, miksi naiset eivät halua sitten sellaista "äärioikeistolaista" ajattelua. Islamhan kutistaa naisen elinpiiriä ja kutistaa tavoillaan naisten oikeuksia.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Rasismikorttia heiluttavat äärioikeiston PetosjytkyKokoomuslaiset, veropakolaiseliitin etujenajajaporvarit, ovat vain ILMAISEN SUOMALAISEN ORJATYÖVOIMAN, köyhyyden kriminalisoinnin ja veropakolaiseliitin vallanlisäämisen perässä. Siinä eivät toteudu kenenkään oikeudet.
Onneksi Vasemmistoliitto puolustaa, jokaisen suomalaisen oikeutta työhön, kunnolliseen toimeentuloon ja perusturvaan, vahvempiin julkisiin palveluihin.
Jokainen suomalainen ansaitsee parempaa, siksi Vasemmistolle äänet:
http://vasemmistoliitoneurooppa.fi/ehdokkaat-2014
Naisten ja miesten oikeuksia puolustaa vain Vasemmisto.
Sitä paitsi PersuKokoomusKepulaiset, ovat MONINKERTAISTAMASSA maahanmuuttoa, jos pääsevät päättämään.
Ruotsin porvaripääministeri Reinfeldt ilmoitti jo, että maassa on TYÖVOIMAPULA, joten maahanmuuttoa (halpatyövoiman tuontia) pitää lisätä.
Mitä Ruotsin porvarit edellä, sitä PersuKokoomusKepu perässä. Joten ne ovat boikotissa.
Vasemmiston kautta voi puolustaa työväestön oikeuksia, ay-liikkeitä ja lakko-oikeutta, vastustaa työehtoshoppailua ym porvareitten törkeyksiä.