Yliopistomurhaa suunnitellut halusi vaihtaa sukupuolensa

187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuolla ei ole puolueiden kanssa mitään tekemistä.
Vasenkätisyyskään ei tarkoita sitä että äänestäisi vasemmistoa.
Vasenkätisyys ei myöskään tarkoita sitä että ei voisi äänestää vasemmistoa.
Biologiset ominaisuudet eivät siis tuolla tasolla määrää puoluekantaa.

Tosin poliittinen konservatiivisuus ja se ettei halua maistella tuntemattomia ruokia korreloivat keskenään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


selkeesti kirjoitti:

Haisee vihervasurilta.

http://www.magneettimedia.com/yliopistomurhaa-suunnitellut-halusi-vaihtaa-sukupuolensa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu