Homotusta taas television täydeltä

Ei yhtään sarjaa missä ei olisi hinttejä. Tossa Chicago Firessäkin näemmä pitää olla kiintiölesbot. LIViltä sitten tosielämän L-koodia. Ja aina heterot kuvataan hölmöiksi ja nää homppelit muita paremmiksi.
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Parasta olla katsomatta tuollaista pa5kaa. Eiköhän mainostajatkin lopeta rahoittamisen pian, kun ei katsojia ole.

Äänestä
  • Älkää yksikään hetero menkö katsomaan sellaisia pskatörkyriena juttuja, niin loppuu ne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lepakoita ja puppele kirjoitti:

Ei yhtään sarjaa missä ei olisi hinttejä. Tossa Chicago Firessäkin näemmä pitää olla kiintiölesbot. LIViltä sitten tosielämän L-koodia. Ja aina heterot kuvataan hölmöiksi ja nää homppelit muita paremmiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu