http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/outo-sylkija-vainoaa-naisia-vantaalla/3403440
Itse asiassa tuo "mieshenkilö", jonka henkilöllisyydestä Espoon poliisilla on jo selkeä ja melkoisen varma kuva, EI SYLJE noiden naisten päälle.
Vaan tuo mies masturboi naisten päälle ja yrittää samalla lyödä noita naisia.
Itse asiassa tuo "mieshenkilö", jonka henkilöllisyydestä Espoon poliisilla on jo selkeä ja melkoisen varma kuva, EI SYLJE noiden naisten päälle.
Vaan tuo mies masturboi naisten päälle ja yrittää samalla lyödä noita naisia.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Alla otteita eräästä elokuvaksi tarkoitetusta "Minä olen hullu" käsikirjoituksesta, joka on täysin fiktiivinen "harhainen" sepitys vailla mitään yhteyttä todellisuuteen.
" Ei suinkaan, hän ”mörten kyläniska” lukitsee vaimonsa keittiön kaappiin ja tämä tieto löytyy Hovioikeuden arkistosta."
"Lisäksi hän ”mörten kyläniska” on hakannut vaimonsa ja poikansa paikalliseen turvakotiin, lukee asiakirjoissa."
"Toisessa asiakirjassa kerrotaan tapauksesta, jossa hän ”mörten kyläniska” otti lainan ja takaajaksi erään lastensuojelujärjestön puheenjohtajan. Laina ”150 000 markkaa” jäi takaajan vastuulle."
"Lisäksi sama ”mörten kyläniska” kaveri väärensi nimilleen erään asuntoauton ja myi sen eteenpäin omissa nimissään."
"Samalta ”mörten kyläniska” kaverilta löytyy historiankirjoista kahden lapsen seksuaalinen hyväksikäyttö nuoruusvuosiltaan."
"Kyseinen ”mörten kyläniska” kaveri kuppasi vuosikymmenen ajan lapsilleen tarkoitetut yhteiskunnan tuet omiin tarkoituksiin, lähinnä hasiksen tuprutteluun. Tämän seurauksena perässä roikkuu useita häätöjä joiden syy on, maksamattomat vuokrat."
"Poliisilaitos, sosiaalivirasto, käräjä- ja hovioikeudet ovat olleet kyseisen ”mörten kyläniska” 70 –v miehen koteja jo 35 – vuotta. Oikeaa kotia hänellä ”mörten kyläniska” ei ole ollut koskaan, mutta lapsilla ja vaimolla oli: paikallinen turvakoti"
"Ainoa työ johon kyseisellä miehellä ”mörten kyläniska” on koulutus ja pätevyys, on lasten kusettaminen ja lasten… Arvaatte kyllä? "
- Rooleista kiinnostuneita pyydetään olemaan yhteydessä asuinkuntansa mielenterveystoimistoon, kertoo tuottaja käsikirjoituksen lopulauseessa.
Kuk on ohjaaja?
älä usko et vaiks ihmiset niin sanooki.
Sä oot vaa... vähän erilainen....
Haluisin ehdottomasti kunnon ammattiohjausta, miten uittaa "evoluution viestikapulaa" 2-vuotiaassa lapsessa. Teillä kuulemma on siellä todellinen rautainen ammattimies opastamassa ja ohjaamassa elokuvaa?
Edelleen eräs ystäväni on kiinnostunut tekniikoista, miten nainen hakataan oikein kunnolla ja missä järjestyksessä toimitaan - duunataanko hakkaamisen aikana - vai vasta sen jälkeen?
Miten ihmeessä sä ootkin keksinyt ton leffan nimen "Mä oon hullu"?
Miten juuri se on voinu tulla sun mielees? Sä oot taiteilija!