Eikö sun kapi pitäisi olla

Kotona !

Et näy siellä viihtyvän.
Demari ehdokas on aina demari.
Kukaan muu puolue ei hyväksy riveihinsä.
Itse ei voi mennä, alkaa toisen puolueen mantraa selittään, suu vaahdossa.
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siellä poikaa odottavat :D )))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


demari palstalla kirjoitti:

Kotona !

Et näy siellä viihtyvän.
Demari ehdokas on aina demari.
Kukaan muu puolue ei hyväksy riveihinsä.
Itse ei voi mennä, alkaa toisen puolueen mantraa selittään, suu vaahdossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu