Voivat kaapata nimmarisi, ja sitten olet lirissä. Käyttävät nimmariasi, jopa avauksissaan. Kannattaisko se oma nimmari rekisteröidä? Säilyisi se oma identeteeti, oma yksilöllisyys. Minä ole se alkuperäinen "summer day", muut ovat vai kopioita, pelkkiä haamuja, aidosta ja alkuperäisestä.
Varokaa trolleja!
13
141
Vastaukset
- jyrkkä mielipide
Ehdoton ehkä!
- tulikomentoja
Ehdoton ja sitten ehkä. Kuulostaa epävarmalta, kun kuitenki sanot, jyrkkä mielipide. Anna palaa, rautaa rajoille!
- jyrkkä mielipide
tulikomentoja kirjoitti:
Ehdoton ja sitten ehkä. Kuulostaa epävarmalta, kun kuitenki sanot, jyrkkä mielipide. Anna palaa, rautaa rajoille!
Tulta munille. Tulipalo on väärin sammutettu!
- vastarannankiiski.
Minä en sano juuta enkä jaata mutta hanttiin pistän!
- tulikomentoja
Mites hanttiin pistät, jos et sano juuta, eikä jaata?
- summer day..
Puhuu itsestään kolmannessa persoonassa. Älä yritä. Olet TROLLI!
Minä olen aito summer day sinä olet feikki.- olen aito
Välillä olen trolli, välillä en. Pyrin kuitenkin olemaan aito ja inhimmillinen kaikkia kohtaan.
- pröt pröt
Öröröm öröröö..
- prööt itelles !
osuvasti sanottu!
- summer day
prööt itelles ! kirjoitti:
osuvasti sanottu!
No niin lapset. Ei mitään jokellusta.
- aito summer day
summer day kirjoitti:
No niin lapset. Ei mitään jokellusta.
Feikki.....
- hävetkää
aito summer day kirjoitti:
Feikki.....
Kaksi edellistä kommenttia. Käytitte nimmariani. Hävetkää!
- True summer day
hävetkää kirjoitti:
Kaksi edellistä kommenttia. Käytitte nimmariani. Hävetkää!
Samaa mieltä hyi hyi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753547
- 622674
- 812567
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582398Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912317Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2381954- 421883
- 441749
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151451EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491398