Neitsyyden myyminen

Pohdinpavaan

Luin juuri tuossa pari artikkelia naisista, jotka on myyny neitsyytensä rikkaille bisnesmiehille useilla sadoilla tuhansilla. Oon pitkään pohtinu, että oikeesti kuinka fiksua niiltä naisilta ku tosissaa miettii. Kuinka monet naiset menettää neitsyytensä ja katuu sitä seuraavana päivänä tai se jolle menetti pettää tai on muuten vaan kusipää. Mutta sitte ku siitä saa sen 400,000e en osaa uskoa, että se hirveesti kaduttaa ku jää tollane summa käteen. Pystyisittekö te myymään neitsyytenne? Jos pystyisitte millä summalla lähtis?

8

3174

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Satasella lähtis

      Jokainenhan neitsyytensä menettänyt sen on ”myynyt” rahalla tai muulla vastikkeella.
      Ne ”bisnesmiehet” edellytää vähän enemmän kuin yhden tuikkaisun.

    • poju 93

      kyllä ite maksaisin vaikka 100e että joku veis mun poikuuden...

    • omg

      Voisin myydä neitsyyteni tuhansista euroista. Mistähän löytäisin ostajan

      • myydä

        Tuossa lienee ns. pilkkuvirhe. Satasia voisit saada jos olet laatutavaraa.


    • dfffyuhouh6654

      Neitsyyttä EI VOI TODISTAA.

      Immenkalvo ei ole aukkoa kokonaan peittävä kalvo. Se voi revetä yhdynnässä ja vuotaa verta mutta ei aina. Immenkalvo voi repeytyä myös ilman neitsyyden menettämistä. Immenkalvo joustaa ja sen aukon koko vaihtelee ihmisillä, eli se voi hyvin pysyä ehjänä yhdynnöistä huolimatta.

      Joillekin ensimmäinen seksikerta on todella kivulias ja mahdottomalta tuntuva ja joillakin penis työntyy emättimen sisään ilman mitään ongelmaa.

      Jotkut miehet ovat valmiita maksamaan suuria summia päästäkseen sänkyyn neitsyen kanssa. Valitettavasti heille ei voi kukaan 100 prosentin varmuudella todistaa neitsyyttä. Monissa maissa pienet tyttölapset on naitettu aikuisille miehille siitä syystä että se on ainut lähes varma keino taata tytön/naisen neitsyys.

      Neitsyys on yliarvostettu ominaisuus. Seksi neitsyen kanssa ei ole sen kummempaa kuin kokeneenkaan naisen kanssa. Emätin joustaa, venyy ja palautuu aina takaisin samoihin mittoihinsa yhdyntöjen jälkeen.

    • Halvalla_meni

      Nuorena mutta just täysi-ikäisenä tyttönä päästin ravintolaan sisälle muun kaveriporukan mukana.
      Siellä oli jokin tanssibändi. Illan kuluessa kävin tanssilattialla keski-ikaisen myyntitykin kanssa, Hän oli jäänyt perjantai-illaksi paikkakunnalle.
      Hän tarjoili minulle makeaa juotavaa ja pyöritti lattialla ... jutut olivat tosi hauskoja. Oma porukka levisi johonkin.
      Jotenkin ajauduimme hänen huoneeseensa illan kuluessa.
      En juurikaan ehtinyt hiprakastani tajuta, kun jo pyörimme sängyssä ilman housuja.
      Hän onneksi käytti kortsuja. Nukahdin.
      Aamulla mies ravisteli minua hereille ja työntyi sisääni lähes samantien. Kortsun hän laittoi paikalleen vasta hieman ennen laukeamistaan. Sanoi huomanneen yöllä minut neitsyeksi ja siksi tohti painaa uudelleen paljaalla. Sitä jyystämistä kesti.

      Sain häneltä kyydin kotikulmille. Harmitti hieman...

    • Anonyymi

      Valitettavasti ei ole varaa ostaa. Siis todennäköisyys että saisi keski-iässä enää neitsyttä on häviävän pieni. Ja ainahan mies maksaa tavarasta!

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      33
      3134
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      44
      1560
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      19
      971
    4. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      969
    5. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      59
      943
    6. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      22
      928
    7. Tuli vain mieleen

      että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -
      Ikävä
      37
      850
    8. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      36
      803
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      173
      793
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      48
      709
    Aihe