Ei kestä montakaan sukupolvea kun Suomalaiset on

vähemmistö ,silloin sharia -laki on tosiaasia . Varautukaa tähän uhkaaan äänestämmällä Perussuomalaisia ..
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt ovat oikeat miehet asialla ,vanha vasurikaveri kertoi että äänesti Haalaahoa , ei silti politiikka ei tätä piiriä paljon kiinnosta on tärkeeenpää tekemistä . Todellakin nyt kesää viettämään ,tämä palsta saa jäädä syksyyn ,ja Sannkkireikä Mari voi pitää ihan kunnon kesäloman ,siinä Persut unohtuu ,pää saa levätä ,ihannaa elämää vain kerran kun vaan osaisimme nauttia siitä .

Äänestä
  • Minä en täältä poistu mihinkään.. pää ja sängynalusta on täynnä persuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sharia on uhka kirjoitti:

vähemmistö ,silloin sharia -laki on tosiaasia . Varautukaa tähän uhkaaan äänestämmällä Perussuomalaisia ..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu