Kuudes suuri massasukupuutto on menossa ja vauhdikkaammin kuin viisi edeltäjäänsä, kiitos ydinvoiman ja vähän muunkin ihmisen tahallateon:
http://www.end-times-prophecy.org/animal-deaths-birds-fish-end-times.html
http://www.end-times-prophecy.org/animal-deaths-birds-fish-end-times.html
Vastaukset 8
Vanhimmat
niin luomakunnan kärsimykset loppuu nopeasti.
Viimeinen lähtijä sammuttaa valot!
Loppusijoittakaa ydinjätteet turvallisesti, ennen kuin fossiilisten polttoaineiden saastepäästöt ehtivät tuhota ilmaston ja kaikki elolliset maan päällä.
Atomivoimaloista lentää säteitä maapallon toiselle puoen asti! Massatuho alkoi tilastoin mukaan v.1970, kun aloittivat atomivoimaloiden käytön. Massatuhokehitys on eksponentiaalista ja kun käyrästä ottaa logaritmin, se pelkistyy suoraksi, josta voi arvioida alkamisajankohdan, joka eri tilastokäyrissä on sama eli tuo v. 1970.
Pidä vähän pidempiä pausseja ennen kuin vastaat itsellesi. Näyttää paremmalta.
Se on niitä naturareservaattiapinoita jotka eivät saa nuotiota syttymään ja joutuvat syömään raakaa lihaa ja sammaleita.
Väärän tilaston löysit. 50-luvullahan ne jo alottivat ydinvoiman käytön. Mutta eipä hätää, käyrästä voi ottaa pari logaritmia lisää ja sitten integroi ja derivoi vielä pari kertaa varmuuden vuoksi. Saattapa löytyä viimein syy ilmaston lämpenemiseen.
Ihmisestä ei ollut edes Jumalan kuvaksi, mutta Luciferista kävisi ydinmiiluineen.