Kannaattaako

niin kannattaako lävistyskset?? haluan ottaa napaan, mutten oo varma.... ja kannaattaako tatuoinnit?
korvat on kylläkin täynnä lävistyksii.....
napakoru olis kesällä aika kiva=)
Pliis antakaa viisaita neuvoja... toimin teidän "ohjeiden" mukaan=)
auttakaa
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No lävistyksistä on mennä vaikea sanomaan,mutta tatskaa kannattaa miettiä eli millainen olet ruumiinrakenteeltasi sillä mielestäni tatska ei sovi kaikille varsinkin jos on tota lihaa enemmän ja se pitää muistaa että sitä ei heti voi poistaa jos kyllästyy tai rupeaa kaduttamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Mä vaan- kirjoitti:

niin kannattaako lävistyskset?? haluan ottaa napaan, mutten oo varma.... ja kannaattaako tatuoinnit?
korvat on kylläkin täynnä lävistyksii.....
napakoru olis kesällä aika kiva=)
Pliis antakaa viisaita neuvoja... toimin teidän "ohjeiden" mukaan=)
auttakaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu