Isukki-fetissi

likka 44-v

Olen jo yli nelikymppinen töissäkäyvä ja asiani hoitava nainen. Fetissini on varsin harmillinen ja hankala, koska sopivan partnerin löytäminen on todella hankalaa. Kateissa on siis Isukkini.

Haaveissani on siis mies, joka kontrolloi, hellii, ohjaa ja opastaa. Kuvioihin kuuluisivat myös rangaistukset esim. sitomiset ja piiskaus yms. Sääntöjen asettaminen ja hallinta olisivat osa elämäämme. Kiltin tytön lailla niitä sitten parhaani mukaan yrittäisin noudattaa ja muutenkin Isukin miellyttäminen olisi lähellä sydäntäni :) Olen ihan kivan näköinen ja varsin normaalissa kuosissa. Mieltymykseni on varsin turhauttava. Onko täällä muita moisen erikoisuuden omaavia? Oletteko onnistuneet kuitenkin solmimaan "normaalin" parisuhteen ilman valtaleikkejä?

2

377

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mistä päin olet?

    • Iskä-56

      Olen 56, hyvässä kuosissa oleva perheellinen mies, jolla on fetissinä saman kaltaiset valtaleikit. Normielämässäni en niitä toteuta ja parisuhde toimii hyvin, mutta.

      "Kiltin tytön tuhmuuden" paljastaminen helliminen hallinta ja turmeleminen olivat leikkejämme eräissä aiemmissa suhteissani. Kaipaan niitä kovasti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      18
      4721
    2. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      512
      2486
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      144
      2055
    4. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      18
      1999
    5. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      81
      1606
    6. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      18
      1536
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      146
      1515
    8. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      108
      1057
    9. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      125
      863
    10. Olisitko maailmani?

      Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik
      Ikävä
      40
      849
    Aihe