Nyt kun on kesälomat alkaneet niin mitäs meinaatte puuhata? Tietenkin uimista ja muuta liikuntaa, Eiks vaa? Ette kai netissä lomaanne vietä? Kesä kauneimmillaan, ulos nauttimaan.
Hei naperot!
uintipuintinainti
1662
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
ulkona on liian kuuma.
Siellä missä aloittajakin eli huuhaalla.
Ei suinkaan, aloittaja vietä huuhaalla kesäänsä vaan metsissä rannoilla terasseilla ym. missä muutkin normaalit ihmiset liikkuvat. Sinä saat olla huuhaalla vaikka loppuelämäsi, et taida muuallekaan pystyä. Se on sun murheesi. :)
kuulostaa tylsältä
aloittaja valehtelee kuten on tapana alkoholisteilla jauhaa läjää. Aloitus klo 11.53 ja vielä on hän huuhaalla klo 16.19. että se hänen kesästään (*paskaista loppumatonta kurnuttavaa naurua*) !!!
(ja tulee kolmannenkin kerran!!!)
tarkoittaako se, että on esim. klo 8.00 kirjoittanut huuhaalla ja sitten vaikka klo 18.00 että kirjoittaja on ollut koko ajan huuhaalla? Kuule lapsonen, se tarkoittaa juuri päinvastaista. Tulin kolmannen kerran ja ehkä neljännenkin. Haittaakse lapsonen sua?
päivystät huuhaata 24/7. hanki elämä..
:) niin sinä jälleen hermostuit, kuten tapanasi on aina. :D
Päivystä rauhassa liikkumaan kykenemätön haiseva ja eltaantuntu löskiklöntti. :D
en minä hermostu
mutta jamppa hermostuu. jok ikunen kerta!
Ulkona on ampiaisia, ei sinne voi mennä.
Ja iso Mikko kiusaa!
Kuka vei mun potkulaudan. Eilen se oli tuolla mihin jätin.
Koneella ne naperot ovat ekat päivät ainakin olleet. Katkeraa vuodatusta liikuntakyvyttömältä apinalta. :D Tulen illemmalla katsomaan torson aivopierut ja säälimään. :D
Tänään on jo hyvä päivä! Tietokone on tatyanan hellässä hoidossa. Saan käyttää sitä, jos en ota lääkkeitä. Koittavat pirulaiset vierottaa irti.
Kyllä mä vaan paneskelen päivittäin. Joskus ehkä piereskelen.
kotkon aktivointia ainakin, eipä sitä sitten paljon muuta ehdikään