miks

Miksi te kaikki ootte nii ihaniii?? :))))
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö ole ihanaa, kun olemme ihaniii. Ihana kuulla tollasta!!! Oot ihana itekki. ♥♥♥

T:ihannuuden ihailija

Äänestä

siks ku vera verivittu vatipää on niin karsee!

Äänestä

Oletko nähnyt Veraa??? ONko facessa tai VK:ssa?? Kuva olis kiva nähdä.
Joku vertasi veraa siihen American pie musikanttihoroon,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyyvaannimimerkki jepe kirjoitti:

Miksi te kaikki ootte nii ihaniii?? :))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu