Tapio Suominen - uusi yritys - TSEMPPIÄ !

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014060418368889_vi.shtml

Mielestäni lekuri töppäsi, kun laski Tapion liian aikaisin töihin. Tapio tietysti halusi, mutta kyllä lääkärin olisi pitänyt tietää.

Kaikkea hyvää sinulle Tapio !
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi se viikko taas mennä, ennen kuin isopyörä ja twitterviestit alkavat heittämään häränpyllyä.

Äänestä

Kakssuuntainen jää yleensä sairaseläkkeelle. Ei lääkäritkään tiedä koska taas romahtaa.Ei muutakun töihin vaan kokeilemaan

Äänestä

Ketä jaksaa kiinnostaa joku peniksen näköinen mies?

Äänestä

Jos elettäisiin vielä vanhoja hyviä aikoja, niin Suominen olisi saanut toilailuistaan aikoja sitten POTKUT.

Mm. Höyry-Häyrinenkin sai aikoinaan potkut, vaikka oli ylivoimaisesti suosituin radioselostaja.

Nyt kaikenlaisia hyypiöitä pitää vain SUVAITA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tsemppiä Tapsa ! kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014060418368889_vi.shtml

Mielestäni lekuri töppäsi, kun laski Tapion liian aikaisin töihin. Tapio tietysti halusi, mutta kyllä lääkärin olisi pitänyt tietää.

Kaikkea hyvää sinulle Tapio !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu