Arvoisat trollit? Milloin suorititte ensimmäisen onnistuneen trollin?
Itselläni on 2003 suomi24 palstoilla
kymysys?
13
105
Vastaukset
- summer day (aito)
Minen oo koskaan, ikinä, milloinkaan, myönnettävästi sellaista tehny. Kiellän kaiken. Mitä olet kuullut?
Trolli-jymy-jytkyä odotellessa. - summer day (alkup.)
Trollauksen kirjoittamattomasta sääntökirjassa mainitaan että omista sekä toisten trollauksista ei puhuta julkisesti. Ollaan vaan hissukseen ja nautitaan työmme hedelmistä.
- Summer day
Siitä on niin pitkä aika. Tikulla silmään joka vanhoja jne..
- summer day (alkup.)
Siitä on jo muutama vuosi. Taisi olla samoihin aikoihin kun yksi nasaretilainen puuseppä aloitteli julistus hommia...
- summer day
Kylläpä sä olet vielä nuori....silloin kun mä aloittelin se yksi jamppa oli menossa mehtään katsomaan puutavaraa siihen eläin laivaansa.
- summer day(original)
Olette te aika nuoria. Meikämatami poimi omenan puusta ja ojensi sen miehelle... ihan piruuttani trollasin. Käärmettä naurattaa vieläkin.
- summer day (only)
summer day(original) kirjoitti:
Olette te aika nuoria. Meikämatami poimi omenan puusta ja ojensi sen miehelle... ihan piruuttani trollasin. Käärmettä naurattaa vieläkin.
Kyllä te olette aika lapsia. Silloin kun mä aloitin niin nettikansa juoksi perse paljaana neljällä jalalla savannilla leijonia pakoon..
- summer day
Yksikään kommentti , ja avaus ei oolut minun. Minä alkuperäinen. Tässä avauksessa.
- summer day
Kuka sinä olet?
- summer day
summer day kirjoitti:
Kuka sinä olet?
Etkö tiedä? Se ensimmäinen, joka aloitti keskustelun nimimerkillä "summer day" Mitähän seuraavaksi kysyt? Olen rehellinen vastauksissani.
- summer day
summer day kirjoitti:
Etkö tiedä? Se ensimmäinen, joka aloitti keskustelun nimimerkillä "summer day" Mitähän seuraavaksi kysyt? Olen rehellinen vastauksissani.
Huijari bongattu! Et ole meikäläisiä.
- summer day
summer day kirjoitti:
Huijari bongattu! Et ole meikäläisiä.
Ketä me ollaan?
- summer day
summer day kirjoitti:
Ketä me ollaan?
Sittenhän tiedätte, ku keksitte itsellenne oman nimmarin Et ole mitään, anteeksi vaan, no jokaisesta jotain hyvää löytyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1887794Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1425335Vasemmistoliiton Minja Koskela ihailee suunnattomasti Maduroa
Minjan mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita vasemmistodiktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen. https:/1284250Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y692855Perussuomalaisten Jani Mäkelä ihailee suunnattomasti Maduroa
Janin mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita diktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen.42539- 2822469
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu1452380Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat
Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi112373Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5772186Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont822147