Olisikohan kotko jo rannalla?

Jos lähtis samalle rannalle näkee rasvaprosentteja :)))

Meinaan laskujeni mukaan kotko käy rannoilla enemmän kuin 6 kk vuodessa, sen kirjoituksista päätellen.

Taitaa olla ihan "rantojen mies".
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et uskaltaisi kuitenkaan. Huutele sinä pelkuri piilostasi ikuisesti. Kotko teki susta sillisalaattia, et toivu koskaan

Äänestä
  • Perskärpäsetkin heräneet taas näin kesällä. DDDDDDDDDDDDD Vai olisikohan itse rantojen rampo asialla. DDD

    Äänestä

  • aito tietäjä.... kirjoitti:

    Perskärpäsetkin heräneet taas näin kesällä. DDDDDDDDDDDDD Vai olisikohan itse rantojen rampo asialla. DDD

    ite rambohan se on, ei rambolla ole ystävii ei perskärpäsii. paitti se yks turilas se bii vai mikä bee se onkaan.

    Äänestä

uimarannan uppotukki
risukkolan rantaleijona
maastopukumajuri

ehei, ei se pääse mihkään rannalle, huuhaa vie voiton sen elämästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uimakoppivalvoja. kirjoitti:

Jos lähtis samalle rannalle näkee rasvaprosentteja :)))

Meinaan laskujeni mukaan kotko käy rannoilla enemmän kuin 6 kk vuodessa, sen kirjoituksista päätellen.

Taitaa olla ihan "rantojen mies".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu